logo_tkomp
Międzynarodowe wyróżnienie

Dyrektor Generalny T Komp otrzymał kolejną, prestiżową nagrodę.


Tomasz Kruszewski jest już laureatem między innymi Polskiej Nagrody Jakości oraz Europroduktu. Teraz przyszedł czas na międzynarodowe uznanie. Do jego rąk trafiła statuetka magazynu Manhattan Business. Uroczysta gala miała miejsce w gdyńskim hotelu Mercury (17 października).


Wyróżnienie jest dowodem stosowania dobrych praktyk biznesowych. Otrzymują je firmy i osobowości, kierujące się w swojej działalności najwyższymi standardami moralnymi, a jednocześnie potrafiące utrzymać pozycję na silnie konkurencyjnym rynku. Rywalizując o statuetkę w kategorii "Nowoczesne technologie”, stanęliśmy w jednym szeregu ze światowymi pionierami różnych gałęzi gospodarki. Wśród nich jest np. CALMAX Technology z Santa Clara w Dolinie Krzemowej oraz IKEA Trading Services.


Firmy nagrodzone przez międzynarodowe jury, otrzymały też specjalne zaproszenia na przyszłoroczną galę w San Francisco. Dziękujemy za docenienie naszych innowacyjnych rozwiązań IT, mając nadzieję stale poszerzać portfolio Klientów, usatysfakcjonowanych oprogramowaniem NND Integrum.


Odwiedź oficjalny profil portalu Manhattan Business i sprawdź pełną listę nagrodzonych przedsiębiorstw.

 

nagroda_manhattan_tkomp_kruszewski

 

Klienci:

Nagrody:

nagrody