logo_tkomp_en
Datability, cloud computing i tańczące humanoidy
There are no translations available.

Bogatsi o kolejne doświadczenia i wiedzę dotyczącą najnowszych trendów w branży IT, wróciliśmy z tegorocznej edycji targów Cebit.

W Hanowerze pojawiliśmy się w towarzystwie partnerów z Bydgoskiego Klastra Informatycznego. Jedno z najważniejszych wydarzeń w branży informatycznej jest doskonałą okazją do bezpośrednich kontaktów z przedstawicielami międzynarodowych korporacji IT. Na targach prezentują się również mniejsze firmy, których głównym atutem jest znaczący potencjał intelektualny – innowacyjne rozwiązania, mające szansę podbić rynek w niedalekiej przyszłości.

Specjaliści potwierdzili, że rozwiązania T Komp w obszarze DMS (Document Management Systems) rozwijają się zgodnie z ogólnoświatowymi trendami. Nasze produkty są nowatorskie, dorównując poziomem do oferowanych przez większe podmioty. Przedstawiciele między innymi takich właśnie firm podkreślają również inne atuty zespołu T Komp: 18-letnie doświadczenie oraz możliwości w obszarze zarządzania obiegiem dokumentów i kreowania obiegu zdywersyfikowanych formularzy przy wykorzystaniu np. systemów OCR.

Cebit 2014 poświęcony był przede wszystkim datability - możliwościom zrównoważonego i odpowiedzialnego korzystania z dużej ilości danych. Wśród najbardziej rozpoznawalnych gości znalazł się współzałożyciel Apple – Steve Wozniak. Oprócz wątku przewodniego, nie zabrakło dyskusji na temat mediów społecznościowych, cloud computingu, bezpieczeństwa danych oraz urządzeń mobilnych. Szczególnie efektownie wypadł pokaz robotów – humanoidów, które do złudzenia potrafią imitować ludzkie ruchy. Fotorelację z targów znajdziesz tutaj.
 

Kunden:

Auszeichnungen:

Preise