logo_tkomp_en
News
Bit Camp nr 5
There are no translations available.

Kolejne spotkanie przedstawicieli firm informatycznych oraz pasjonatów branży IT już 21 listopada (piątek, godz. 10:00).

Wszystkich chętnych zapraszamy do Biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. Szymanowskiego 3 (wejście od ul. Ogińskiego): aula A 2.40, wejście A i B, I piętro – wstęp wolny.

Poniżej zagadnienia, które zostaną poruszone na najbliższym Bit Campie:

- Jak programować w zespole i się nie pozabijać, czyli strategia i praca z gałęziami w repozytoriach kodu Mercurial. Moderuje Adam Kruszewski z T Komp.

- O bezpieczeństwie ciąg dalszy, czyli dlaczego nie wpinać się w otwarte Wi-Fi. Moderuje Marcin Chlebowski z Eximo Project.

Sprawdź też oficjalną stronę bitcamp.pl.
 
T Komp na konferencji IT Cluster
There are no translations available.

Najbliższa środa (29.10) to termin spotkania lokalnego środowiska informatycznego w hotelu Holiday Inn (Bydgoszcz, ul. Grodzka 36, godz. 9:00).

Tematem przewodnim konferencji będzie poszukiwanie skutecznych rozwiązań budowy przewagi konkurencyjnej w ramach Bydgoskiego Klastra Informatycznego. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagania jest jedynie rejestracja chętnych.

Wystąpienie właściciela T Komp, Tomasza Kruszewskiego, zaplanowane jest na godzinę 11:15. Pan Tomasz będzie uczestniczył w debacie „Klastry IT skutecznym wsparciem dla rozwoju branży informatycznej”.

Więcej informacji na temat wydarzenia, jego szczegółowy program oraz formularz rejestracyjny znajdziecie pod adresem http://itcluster.evenea.pl
 
Jak się bronić przed hakerami?
There are no translations available.

Już 24 października (piątek, g. 10) zapraszamy na czwarte spotkanie pasjonatów IT z serii BitCamp.

 

Dyskusja będzie się toczyć wokół wystąpienia Marcina Chlebowskiego (Eximo Project). Potrwa ono około 2 godzin i będzie dotyczyć bezpieczeństwa sieci, sposobów działania hakerów oraz metod obrony przed atakami.


Spotykamy się w  gmachu Biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. Szymanowskiego 3 (wejście od ul. Ogińskiego): aula A.2.40 , wejście A i B, I piętro. Wstęp wolny.


Najnowsze informacje znajdziesz też na oficjalnej stronie BitCamp.

 
TKomp na debacie IT
There are no translations available.


Pracodawcy Pomorza i Kujaw zaprosili do bydgoskiego hotelu Pod Orłem między innymi Tomasza Kruszewskiego.

Właściciel TKomp-u w poniedziałkowej debacie (29 września) poruszył kwestię kondycji lokalnej branży IT i telekomunikacji. Nasz region stał się atrakcyjnym miejscem inwestycji dla międzynarodowych koncernów informatycznych, co owocuje szybszym rozwojem mniejszych firm znad Brdy i nie tylko. W spotkaniu wzięło udział kilkadziesiąt osób, w tym np. przedstawiciele Alcatel-Lucent. Miało ono na celu dalszą integrację podmiotów z branży oraz wypracowanie kolejnych, wartych wcielenia w życie pomysłów.

Więcej na temat debaty znajdziesz tutaj.
 
Product Manager – oferta pracy
There are no translations available.

Jeśli posiadasz doświadczenie w tworzeniu wizji produktu B2B i wprowadzaniu go na rynek, wyślij zgłoszenie do działu handlowego. Poniżej sprawdzisz szczegóły oraz zostaniesz przekierowany na stronę z formularzem rekrutacyjnym:


PRODUCT MANAGER (IT) – KLIKNIJ

 
Nowe rekrutacje 2014
There are no translations available.

Czekamy na zgłoszenia od kandydatów do działu wdrożeń oraz handlowego.


Szczegóły dotyczące bieżących ofert pracy w T Komp znajdziecie poniżej:

- Wdrożeniowiec systemów informatycznych:

- TELEMARKETER:

- PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY:

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 17

Clients:

Awards:

nagrody