logo_tkomp
Новости
Zakończono projekt Voucher badawczy
There are no translations available.

Konferencja podsumowująca miała miejsce 28 września w Regionalnym Centrum Innowacyjności UTP przy al. Kaliskiego w Bydgoszczy.

Przypomnijmy że jednym z uczestników projektu był T Komp. W ramach połączenia sił nauki i biznesu, współpracujemy między innymi z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika oraz Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym. Program zrealizowano dzięki funduszom unijnym, a koordynowała go organizacja Pracodawcy Pomorza i Kujaw.

Efektem tej inicjatywy jest stworzenie systemu wizualnej prezentacji danych biznesowych, udostępnianych przez różne programy wspomagające zarządzanie na urządzeniach mobilnych. Rozwiązanie docelowo ma zostać skomercjalizowane i wprowadzone na rynek. Sprawdź więcej informacji na temat finalizacji projektu:

RELACJA WIDEO ORAZ WYPOWIEDZI - KLIKNIJ

 

 

 

voucher t komp

 
Zostań IT Project Managerem!
There are no translations available.

Wygraj staż z szansą na zatrudnienie.

 

Zgłoś się do nas jeśli pasjonuje Cię branża informatyczna i chciałbyś z nią związać swoją przyszłość. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty organizowane wspólnie z Wyższą Szkołą Gospodarki, Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego oraz grupą ekspercką PMI Poland. Najlepsi z Was odbędą staż w naszej firmie z szansą na zatrudnienie!

Zyskaj umiejętności poszukiwane przez pracodawców:

- budżetowanie i kontrola projektów
- tworzenie harmonogramów oraz zespołów realizujących projekty
- komunikacja w ramach projektów oraz niwelowanie zagrożeń występujących podczas ich realizacji.

Warsztaty przeprowadzą doświadczeni eksperci – praktycy, zrzeszeni w Project Management Institute. Kandydaci na stażystów wezmą udział w konkursie na najlepszy projekt. Liczy się nie tylko pomysł ale i osobowość. Zgłoszenia przyjmujemy do końca października, a warsztaty startują w połowie listopada.

 

Więcej szczegółów oraz formularz rejestracji znajdziesz TUTAJ.

 

tkomp, iso, jakość, nnd, obieg dokumentów, audit, niezgodność, działanie, korygujące, korekcyjne, proces

 
BitCamp nr 8 - 19.06.2015
There are no translations available.

Tym razem skupimy się na języku znaczników XAML - Jak przestałem się martwić i pokochałem tworzenie aplikacji okienkowych.

Zapoznacie się z popularną metodą tworzenia interfejsów aplikacji okienkowych dla systemów operacyjnych Windows. Zapraszamy pasjonatów programowania i profesjonalistów. Główny nacisk będzie położony na opracowywanie warstwy graficznej oprogramowania (wprowadzenie do XAML). W roli prelegenta wystąpi Michał Kostrzewski, zajmujący się na co dzień dostarczaniem najnowszych rozwiązań programistycznych, wykorzystywanych w projektach działu rozwoju naszej firmy.

Spotykamy się w piątek, 19 czerwca przy ul. Kaliskiego 7 w Bydgoszczy (UTP - budynek 2.1, sala S.1). Start o godzinie 10:00. Wstęp wolny.

Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie BitCamp.
 
Projekt T Komp-u jako case study na Design Thinking Conference
There are no translations available.

T Komp był jednym z partnerów międzynarodowego wydarzenia, poświęconego tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w oparciu o zrozumienie problemów i potrzeb.

 

Czerpiemy z idei design thinking, współpracując w tym zakresie między innymi z Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym. Efektem tego są prace rozwojowo-badawcze, prowadzące do stworzenia nowych produktów, projektowanych zgodnie z potrzebami użytkownika końcowego - patrz projekt SHOPA.

Efekty kooperacji z bydgoską uczelnią zaprezentował Tomasz Kruszewski, dyrektor generalny naszej firmy. Organizatorzy konferencji przedstawili je jako jedno z flagowych, analizowanych studium przypadku (w ramach Shopy realizowanych jest łącznie 20 projektów). Ich namacalnym rezultatem jest między innymi ciągłe udoskonalanie sposobów prezentacji procesów biznesowych; np. NND DOC - modułu oprogramowania do obiegu informacji (workflow), z którego korzysta kilkadziesiąt firm w Polsce i zagranicą. Przechodzi on metamorfozę zarówno pod kątem usability (użyteczności), jak i designu. We współpracy z SHOPA powstał także unikalny, innowacyjny interfejs, usprawniający zarządzanie przepływem dokumentów.

 

(na zdj. Radosław Ratajczak, shopa.utp.edu.pl)

tkomp, iso, jakość, nnd, obieg dokumentów, audit, niezgodność, działanie, korygujące, korekcyjne, proces

 
Nasz projekt w magazynie TVP
There are no translations available.

Obejrzyj materiał, wyemitowany 7 czerwca w najlepszym czasie antenowym TVP1.


Kolejny raz doceniono innowacyjny projekt, realizowany przez specjalnie wyodrębniony zespół naszej firmy. Część „Wiadomości naukowych” poświęcono pracom nad stworzeniem unikalnego narzędzia dla programistów. „Wehikuł czasu” pozwoli docelowo śledzić w czasie rzeczywistym następstwa błędów w kodzie oraz podejmować trafne decyzje odnośnie ich weryfikacji.


Cały odcinek magazynu TVP znajdziesz TUTAJ.

 
T Komp na Wyspie Młyńskiej
There are no translations available.

Pasjonatów programowania zapraszamy do naszego stanowiska w niedzielę, 7 czerwca od godz. 16:00.


Dowiedz się jak zostać programistą podczas imprezy plenerowej „Bydgoszcz! To logiczne”. Wydarzenie organizowane jest z okazji 110. rocznicy urodzin wybitnego kryptologa, Mariana Rejewskiego.


Uczestnictwo jest bezpłatne a harmonogram niedzielnej imprezy znajdziesz TUTAJ.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 21

Клиенты:

Награды:

nagrody