logo_tkomp
Paszport do Eksportu

Przystąpiliśmy do projektu PASZPORT DO EKSPORTU

( POIG działanie 6.1 )


 

     Właśnie wchodzimy na nową drogę rozwoju naszej firmy. Projekt Paszport do Eksportu daje nam nowe możliwości na zdobycie rynków zagranicznych. Jest to wielka szansa na rozbudowę naszego systemu i pozyskanie nowych partnerów biznesowych. Obecnie jesteśmy na etapie przeprowadzania wstępnych badań rynkowych i określania strategii działania. Mamy zamiar wykorzystać tą szansę pod każdym względem. Chcemy otworzyć się na nowe doświadczenia, nowe realizacje i ugruntować swoją już silnie zaznaczoną pozycję na rynku nie tylko polskim ale i światowym.

 

 


Fundusze Europejskie

- dla rozwoju innowacyjnej gospodarki

" Inwestujemy w Waszą przyszłość "

 

Informujemy, iż firma T Komp podpisała umowę o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 6.1 - Paszport do Eksportu.

 

W ramach I etapu działania 6.1 przewidziano dofinansowanie realizacji pojektów mających na celu przygotowanie planu rozwoju eksportu. Projekty mające na celu wejście na nowe rynki i wzmocnienie pozycji konkurencyjnej przedsiębiorstwa na rynkach zagranicznych, projekty przyczyniające się do zwiększenia udziału sprzedaży na rynki zagraniczne w ogólnej sprzedaży przedsiębiorstwa oraz projekty promujące polską markę na rynkach zagranicznych.

Więcej na www.parp.gov.pl

 

Klienci:

Nagrody:

nagrody