logo_tkomp
Tomasz Kruszewski – Człowiek Jakości Roku 2010

Podczas odbywającego się Kongresu ISO Poland (24-25.06.2011r w Warszawie) Dyrektor Generalny T Komp Tomasz Kruszewski został uhonorowany nagrodą Człowiek Jakości Roku 2010. Nagroda przyznana została mu za niewątpliwy wkład wniesiony w szerzenie idei jakości wśród polskich przedsiębiorców.
Serdecznie dziękujemy wszystkim z Państwa którzy oddali głos na Pana Tomasza. Jest to bezwątpienia bardzo ważne i cenne dla naszej firmy wyróżnienie.

Wśród wyróżnionych również znaleźli się Pan prof. Andrzej Blikle oraz Pani Krystyna Jarocka, którym również szczerze i serdecznie gratulujemy!


Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z powyższej imprezy.


Poniżej przedstawiamy sylwetkę Człowieka Jakości Roku 2010:


Tomasz Kruszewski - założyciel, dyrektor i ojciec sukcesu firmy programistycznej, która od 1996 specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania kompleksowo wspomagającego Zintegrowane Systemy Zarządzania. Pod jego kierownictwem stworzona została innowacyjna platforma informatyczna - NND Integrum. Potwierdzeniem najwyższego zaangażowania i ukoronowaniem dotychczasowych starań na rzecz jakości, jest wręczony z rąk Ministra Gospodarki w 2008 roku, na Zamku Królewskim w Warszawie, Medal Polskiej Nagrody Jakości. Tomasz Kruszewski jest również autorem wywiadów telewizyjnych oraz kilkudziesięciu artykułów naukowych z dziedziny komputerowego wsparcia systemów zarządzania, uczestnikiem i organizatorem wielu konferencji tematycznych.


Dodatkowe informacje znajdą Państwo również na:
http://www.iso-poland.pl/
oraz
http://www.iso-poland.pl/relacja_zdjeciowa/KongresISOPoland2011Relacjazdjciowa/index.html

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

 

Klienci:

Nagrody:

nagrody