logo_tkomp
Nowe produkty online

Rejestracja nadgodzin pracy i wnioski urlopowe to programy opracowane między innymi z myślą o firmach, które nie chcą, szczególnie na początku, inwestować w infrastrukturę IT po swojej stronie (rozbudowa zasobów hardware, utrzymanie osób odpowiedzialnych za opiekę nad nowymi aplikacjami) a mają potrzebę ewidencji istotnych danych.

 

Z oprogramowania można korzystać w popularnych przeglądarkach internetowych, bez konieczności instalacji dodatkowych aplikacji po stronie użytkowników. Proponujemy gotowe rozwiązanie, ale oparte na naszym autorskim narzędziu. Oznacza to dużą elastyczność i możliwość rozwoju, modyfikacji oprogramowania w przyszłości, gdy pojawią się takie potrzeby. Oprogramowanie dopasowujemy ściśle do potrzeb branżowych organizacji, a rozliczenia następują w okresach comiesięcznych.

 

Poza samym rozwiązaniem informatycznym proponujemy profesjonalną usługę serwisu i utrzymania ciągłości działania produktu. Dodatkowo w razie potrzeby możemy świadczyć usługi wdrożeniowe i szkoleniowe wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie.

 

Jeśli chcesz oszczędzać czas i koszty oprogramowania, sprawdź nasze produkty w hostingu:

 

WNIOSKI URLOPOWE ONLINE – WIĘCEJ

 

REJESTRACJA NADGODZIN ONLINE – WIĘCEJ


 

Klienci:

Nagrody:

nagrody