logo_tkomp
Owocne spotkanie w Wyższej Szkole Gospodarki

Z dużym zainteresowaniem odbiorców spotkała się nasza prelekcja w ramach kolejnej edycji Przedsiębiorczych Poniedziałków.

 

Przedstawiciele T Komp-u wystąpili w roli ekspertów, budujących pozycję firmy z branży IT na lokalnym i ogólnopolskim rynku. Dyrektor Generalny, Tomasz Kruszewski oraz Kierownik Działu Kontaktu z Klientem, Krzysztof Sadowski, przykuli uwagę kilkudziesięciu studentów i przyszłych przedsiębiorców. Uczestnicy spotkania pytali np. o szczegóły innowacyjnych projektów, które prowadzimy i które pozwalają nam skutecznie rywalizować z większymi konkurentami. Duże zainteresowanie wzbudziły również inwestycje w kapitał ludzki, pozwalające na długofalowe budowanie profesjonalnej, lojalnej kadry pracowników.

Oprócz nas, na ostatni Przedsiębiorczy Poniedziałek zaproszono między innymi Vivid Games - wywodzącego się z Bydgoszczy, a znanego już na całym świecie producenta gier komputerowych. Przewodnim tematem wydarzenia było funkcjonowanie współczesnej firmy jako nieustanna gra w silnie konkrencyjnym otoczeniu biznesowym. Podmioty z branży IT szczególnie odczuwają nieustanną rywalizację i konieczność dynamicznego przystosowywania się do zmian technologicznych. Dlatego pragniemy podziękować za docenienie naszego dorobku i możliwość bezposredniej wymiany doświadczeń. Jesteśmy otwarci na dalszą współpracę oraz dzielenie się wiedzą z młodszymi kolegami za pośrednictwem Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego i szkoły biznesu Asbiro.

 

tkompasbiro

 

Klienci:

Nagrody:

nagrody