logo_tkomp
Projekt T Komp-u jako case study na Design Thinking Conference

T Komp był jednym z partnerów międzynarodowego wydarzenia, poświęconego tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w oparciu o zrozumienie problemów i potrzeb.

 

Czerpiemy z idei design thinking, współpracując w tym zakresie między innymi z Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym. Efektem tego są prace rozwojowo-badawcze, prowadzące do stworzenia nowych produktów, projektowanych zgodnie z potrzebami użytkownika końcowego - patrz projekt SHOPA.

Efekty kooperacji z bydgoską uczelnią zaprezentował Tomasz Kruszewski, dyrektor generalny naszej firmy. Organizatorzy konferencji przedstawili je jako jedno z flagowych, analizowanych studium przypadku (w ramach Shopy realizowanych jest łącznie 20 projektów). Ich namacalnym rezultatem jest między innymi ciągłe udoskonalanie sposobów prezentacji procesów biznesowych; np. NND DOC - modułu oprogramowania do obiegu informacji (workflow), z którego korzysta kilkadziesiąt firm w Polsce i zagranicą. Przechodzi on metamorfozę zarówno pod kątem usability (użyteczności), jak i designu. We współpracy z SHOPA powstał także unikalny, innowacyjny interfejs, usprawniający zarządzanie przepływem dokumentów.

 

(na zdj. Radosław Ratajczak, shopa.utp.edu.pl)

tkomp, iso, jakość, nnd, obieg dokumentów, audit, niezgodność, działanie, korygujące, korekcyjne, proces

 

Klienci:

Nagrody:

nagrody