logo_tkomp
Zapraszamy na IT Future Expo!
Przedstawiciele T Komp wezmą udział w międzynarodowym wydarzeniu na Stadionie Wrocław (czwartek, 26 listopada).

Na naszym stoisku poznasz szeroką gamę oprogramowania, które rozwijamy od prawie 20 lat. Będzie to okazja, aby podzielić się doświadczeniami z ostatnich wdrożeń naszych systemów w zakresie wspomagania systemów ISO oraz zarządzania dokumentacją (umowy, zamówienia, faktury, różnego rodzaju elektroniczne formularze). Dodatkowo przedstawimy efekty prac w ramach projektów badawczo-rozwojowych.

Wśród nich jest Doc Rider – stworzony w celu usprawnienia obiegu dokumentacji systemowej. Pozwala on zautomatyzować proces zamiany wersji papierowej dokumentu na wersję elektroniczną z wykorzystaniem mechanizmu OCR. Dysponując zwykłym skanerem, a nawet smartfonem, można będzie usprawnić rejestrację i workflow dokumentu: np. skanując fakturę program sam poprawi nieczytelne dane, bazując na wcześniejszych dokumentach oraz automatycznie uruchomi jeden z szablonów obiegu faktury na podstawie zeskanowanych danych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska wszystkich naszych, obecnych na targach Klientów oraz inne osoby, które chciałyby poznać możliwości naszych rozwiązań.

Do zobaczenia we Wroclawiu!

Szczegóły dotyczące targów IT Future Expo we Wrocławiu oraz pełną listę wystawców, znajdziesz TUTAJ.
 

Klienci:

Nagrody:

nagrody