logo_tkomp
Duże zainteresowanie naszymi usługami na targach IT

Podczas wrocławskiej edycji IT Future Expo nie zabrakło stanowiska TKomp.

Pod koniec listopada nasi przedstawiciele wzięli udział w wydarzeniu skupiającym liderów branży informatycznej w jednym miejscu. Dziękujemy naszym gościom za zainteresowanie autorskimi rozwiązaniami firmy TKomp oraz organizatorom za doskonałą atmosferę. Zapewne wrócimy do Wrocławia za rok.

W czasie targów nawiązaliśmy liczne kontakty biznesowe, które bez wątpienia zaowocują dalszą współpracą. Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy produkty z dziedziny DMS – wspomagające obieg dokumentacji wewnętrznej oraz zewnętrznej. Wśród nich największą popularnością cieszył się moduł NND DOC i NND 9000. Doceniono ich elastyczność oraz funkcjonalność. Można je integrować z innymi systemami działającym już w danej organizacji, a ponadto ich możliwości to efekt wielu wdrożeń w różnej wielkości organizacjach o różnych potrzebach.

Szczególne zainteresowanie naszą ofertą wyraziła grupa gości z Litwy. Duże wrażenie zrobiła na nich nasza gotowość do prezentacji rozwiązań do obiegu dokumentacji systemowej. Udało nam się przekonać ich do poważnego rozważenia zakupu szeregu modułów, w tym wspierających zarządzanie firmą w zakresie wytycznych norm serii ISO.

Na targach mogliśmy się pochwalić też naszymi startupami, powstałymi dzięki wcielaniu w życie innowacyjnych projektów badawczo-rozwojowych. Uznanie znalazła zwłaszcza aplikacja kilometry.pl ewidencjonująca przebieg pojazdów służbowych. Wśród pytań, dotyczących jej możliwości, najczęściej pojawiała się kwestia możliwości zarządzania nią w kontekście integracji z innymi systemami. Jest to oczywiście możliwe, co sprawdziliśmy już wielokrotnie na „żywym organizmie”. Udało nam się potwierdzić główne zadanie aplikacji – wypełnienie niszy dla firm, których wielkość floty jest mała i średnia oraz firm, które nie planują w najbliższym czasie inwestycji w sprzęt GPS umożliwiający lokalizację aut. Z drugiej strony, każda firma posiadająca flotę, ma potrzebę ewidencjonowania przebiegu oraz zarządzania informacjami o pojazdach (przeglądy, koszty itd.).

Wielu gości pytało również o Doc Rider, czyli nagradzany już projekt, pozwalający automatyzować proces zamiany wersji papierowej dokumentów na postać elektroniczną. W tym przypadku również pozyskaliśmy kontakty w postaci nowych, potencjalnych klientów oraz współpracowników, pragnących razem z nami rozwijać nowy produkt z portfolio.

Za owocne dyskusje i wymianę doświadczeń dziękujemy również wystawcom, którzy potrafili docenić efekty 20-letniego trudu włożonego w rozwój firmy. Wiele rozmów rokuje na możliwość nawiązania partnerskiej współpracy i połączenie wysiłku w celu dostarczania bardziej kompleksowych rozwiązań, łączących różne dziedziny IT.

 

Fotorelację z targów znajdziesz na oficjalnym profilu T Komp - Facebook.

 

Klienci:

Nagrody:

nagrody