logo_tkomp
Nagrody: Certyfikatu PN-EN ISO 9001:2008
Od początku działalności T Komp kładzie nacisk na zarządzania jakością i satysfakcję naszych Klientów. Dając tego dowód Firma postanowiła ubiegać się o certyfikat ISO 9001:2008.

 

W dniu 23.04.2010 w naszej firmie odbył się audit certyfikujący na zgodność z wymaganiami wyżej wymienionej normy. Przeszliśmy go bez żadnej niezgodności, a jedynie z kilkoma obserwacjami i obszarami do doskonalenia w wyniku czego zostaliśmy oficjalnie zgłoszeni do otrzymania certyfikatu.

 

W dniu 20.05.2010 w czasie ISO Poland - Kongresu Menagerów Jakości odbyło się ukoronowanie tych starań i wręczenie certyfikatu Dyrektorowi Generalnemu T Komp Panu Tomaszowi Kruszewskiemu przez przedstawiciela jednostki certyfikującej Det Norske Veritas Pana Rafała Kmiecika.

 

cert_wreczenie

Wręczenie Certyfikatu

 

Pragniemy podziękować całemu zespołowi, a w szczególności naszemu pełnomocnikowi do spraw ISO Panu Jackowi Maniewskiemu za zaangażowanie i wkład w nasz wspólny sukces. Nasza organizacja i zespół zostały wysoko ocenione za, jak to podkreślił auditor, zaangażowanie i pasję całego zespołu w działania związane z zarządzaniem jakością.

 

cert_jace_szef

 

Pragniemy również podziękować za elastyczność oraz pełen profesjonalizm jakim wykazała się Det Norske Veritas podczas całego procesu certyfikacji T Komp. Doświadczenie płynące z odbytych spotkań jest niewątpliwie wartością dodaną dla naszej firmy. Jednocześnie mając na uwadze dalszą współpracę z przyjemnością i szczerze będziemy polecać Det Norske Veritas jako lidera w branży certyfikacji.

 

skan_cert

 

 

Klienci:

Nagrody:

nagrody