logo_tkomp
Misja

 

 

"Dobre zarządzanie biznesem to zarządzanie jego przyszłością, a zarządzanie przyszłością to zarządzanie informacją"

 

 

Misją firmy T Komp jest tworzenie i wdrażanie najwyższej jakości narzędzi informatycznych wspierających zarządzanie informacją w przedsiębiorstwie. Od ponad 15 lat dążymy do bycia niezawodnym partnerem oraz do bycia przedsiębiorstwem, z którego dumne jest społeczeństwo całej Bydgoszczy.

 

 

Nasz zespół w pełni rozumie aspekty wynikające z codziennej pracy w strukturach systemu.  Zrealizowana przez Nas ilość projektów sprawia, że mamy bardzo rozległe doświadczenie. Dzięki temu rozumiemy lepiej potrzeby oraz wymagania Naszych Klientów i jesteśmy w stanie w pełni dostosować narzędzia informatyczne do ich potrzeb.

 

Zastosowanie nowoczesnych technologii sprawia, że jesteśmy w stanie rozwiązać problemy naszych Klientów. Tworzymy rozwiązania o różnym stopniu zaawansowania dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

 

W celu dostosowania do potrzeb Klientów dostarczamy szeroki wachlarz usług serwisowych pozwalających dostosowywać oprogramowanie do zmian zachodzących w otoczeniu Państwa przedsiębiorstwa.

 

Działamy również na rzecz lokalnego społeczeństwa poprzez szereg inicjatyw społecznych. Tworząc odpowiedzialną markę T Komp.

 

 

 

 

Klienci:

Nagrody:

nagrody