logo_tkomp
O Firmie
T Komp to firma nowoczesna, inwestująca w rozwój i nowe technologie. Jesteśmy dostawcą oprogramowania wspierającego zarządzanie informacją. W swojej szerokiej ofercie posiadamy systemy wspomagające elektroniczny obieg dokumentacji, systemy zarządzania, zarządzanie procesowe oraz bezpieczeństwo informacji. Bagaż 17 lat doświadczeń pozwala Nam na kompleksowe spojrzenie i poszukiwanie wciąż nowych rozwiązań.

Zespół wykwalifikowanych specjalistów dba o innowacyjność i wysoką jakość Naszych produktów i usług tak, aby sprostać wszelkim Państwa wymaganiom.

Kierując się indywidualnym podejściem w stosunku do każdego Klienta, pozwala Nam w pełni dostosować się do jego potrzeb. Dostarczamy zoptymalizowane oprogramowanie zgodnie z Państwa potrzebami. Konsekwencją tego jest podniesienie efektywności oraz obniżenie kosztów funkcjonowania Państwa przedsiębiorstw.

W trakcie naszej działalności wdrożyliśmy wiele projektów dla czołowych polskich firm. Uzyskaliśmy dzięki temu bogate doświadczenie, którym pragniemy podzielić się z Państwem.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z Naszą ofertą i życzymy sukcesów w informatycznym wspomaganiu procesów biznesowych zachodzących w Państwa firmach.


W naszej ofercie znajdziecie Państwo rozwiązania z rodziny:

 

 

 

Niech Twój biznes rośnie z Nami

 

Klienci:

Nagrody:

nagrody