logo_tkomp
T Komp 1996 - 2005

 

Listopad 2005

W dniach 25-27 listopada 2005 roku w Kazimierzu Dolnym odbyła się VIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. "Kapitał intelektualny jako szansa na poprawę jakości zarządzania w warunkach globalizacji INTELLECT 2005". W trakcie obrad konferencji Małgorzata Drzewiecka-Domeracka - specjalista ds. public relations wygłosiła swój referat nt. "Kapitał intelektualny przedsiębiorstwa na przykładzie producenta oprogramowania-firmy T Komp". Konferencja była okazją do spotkania wybitnych specjalistów z tej dziedziny oraz zgłębienia wiedzy dotyczącej kapitału intelektualnego - jego wyceny,zarządzania, ochrony. :)

[Przeczytaj referat...]

25.11.2005r w Galerii Porczyńskich w Warszawie odbyło się Forum Liderzy Eksportu połączone z uroczystą Galą rozstrzygnięcia Ogólnopolskiego Rankingu Liderzy Eksportu. Forum było niepowtarzalną okazją poznania specyfiki rynków zagranicznych oraz osiągnięć polskich eksporterów. W trakcie trwania Forum dyrektor T Komp-u przedstawił uczestnikom prelekcję nt. "NND INTEGRUM jako informatyczna platforma do wymiany informacji dedykowana szczególnie firmom eksportowym".

Październik 2005

Dnia 26 października br. w Krakowie programiści z naszej firmy brali udział w konferencji "Java Techconf".

 

20 października 2005 roku w biurze Microsoft w Warszawie pracownicy firmy T Komp uczestniczyli w XXI spotkaniu Developer Club. W programie m.in. był pokaz praktycznego wykorzystania Visual Studio 2005 w prowadzeniu projektów.

 

W dniach 19-21 X 2005 r. w Korytnicy odbyło się seminarium "Doskonalenie Procesu Auditowania". Obfitowało w wiele ciekawych wystąpień, wśród których znalazł się m.in. wykład pt. "Informatyczne doskonalenie procesu auditowania" autorstwa Hanny Kaweckiej, Specjalisty ds. wdrożeń i kontaktów z Klientem w firmie T KOMP. Zapraszamy do zapoznania się z treścią publikacji [311 KB].

 

8 października 2005 roku odbyła się z inicjatywy ambasadora Wielkiej Brytanii w Polsce uroczysta kolacja w restauracji hali Łuczniczka. Wśród zaproszonych gości znaleźli sie państwo Hanna i Tomasz Kruszewscy.

7 października 2005 w International Hause dyrektorzy T Komp uczestniczyli w spotkaniu z panem Martinem Oxley - dyr. Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej. Było ono skierowane do przedsiębiorców, którzy chcieli zgłębić wiedzę na temat specyfiki rynku brytyjskiego.

Wrzesień 2005

W dniach 28-29.09.2005 w Warszawie pracownicy naszej firmy brali udział w Konferencji Technologicznej Microsoft Technology Summit 2005 zorganizowanej dla specjalistów IT i programistów. Uczestnictwo dało możliwość poszerzenia wiedzy i podzielenia się doświadczeniem.

 

27.09.2005 dyrektorzy T Komp-u - pp. Hanna i Tomasz Kruszewscy - brali udział w Posiedzeniu Plenarnym Komitetu Polskiej Nagrody Jakości.

 

22.09.2005 w Dworze Artusa w Toruniu odbyła się Gala Liderzy Eksportu. Dyrektorzy naszej firmy brali udział w obradach kapituły, która nagrodziła 6 firm i przyznała 2 wyróżnienia. Na tej uroczystości swój akcent zaznaczyła firma T Komp.

 

20 września 2005 w Warszawie, w Hotelu Radisson Sas Centrum odbyła się konferencja Microsoft ISV Community Days. Wśród jej uczestników znaleźli się pracownicy T Komp-u, którzy dzięki niej zdobyli kolejną wiedzę, którą mogą spożytkować w codziennej pracy.

 

13.09.2005 w Urzędzie Miasta w Świeciu odbyło się spotkanie Klubu Eksportera. Na spotkaniu tym nie zabrakło również przedstawicieli naszej firmy.

[Galeria zdjęć...]

Rozpoczął się cykl szkoleń dla pracowników PGNiG. W trakcie ich trwania pracownicy zapoznali sie z zasadami działania modułów NND 9000, NND Process i NND Dynamic a także zgłębiali wiedzę związaną z samodzielnym użytkowaniem w/w modułów.

Sierpień 2005

W miesiącu sierpniu we współpracy z Salezjańskim Stowarzyszeniem Wychowania Młodzieży w Bydgoszczy udało nam się zorganizować półkolonie dla 160 dzieci i młodzieży. Podopieczni oprócz różnego rodzaju zabaw, mieli okazję korzystać z dobrodziejstw sopockiego Aquaparku, odwiedzić stadninę koni i oswoić się z tymi zwierzętami a także poznali tajniki dogoterapii. Oczywiście nie zabrakło wizyt w Multikinie. Cieszy nas, że mogliśmy umilić dzieciakom wakacje.

Lipiec 2005

Dnia 28 lipca w warszawskim klubie LE MADAME mieszczącym się przy ulicy Koźlej 12, odbyła się wystawa fotograficzna połączona z relacją filmową. Tematycznie obejmowała ona podróż do Afryki, w której uczestniczył Artura Milcarz. Nasza firma miała przyjemność sponsorować to niezwykle ciekawe przedsięwzięcie.

W dniach 4-8 lipca 2005 w Amsterdamie przedstawiciel firmy T Komp uczestniczył w konferencji "TechEd 2005" - największej imprezie technicznej w Europie zorganizowanej przez Microsoft, podczas której miał okazję poznać najnowsze technologie.

Czerwiec 2005

Dnia 21 czerwca 2005 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy odbyło się uroczyste wręczenie statuetek "Liderzy Marki". Firma T Komp sprawowała patronat nad zorganizowanym po raz trzeci w regionie kujawsko-pomorskim rankingu mającego na celu wyłonienie firm, które stworzyły silny wizerunek swojej marki. Statuetki wręczyli Wojewoda Kujawsko-Pomorski Romuald Kosieniak i Redaktor Naczelna "Region Wita" Barbara Cieślak. Zwycięzcom gratulujemy.

Dzisiaj tj. 20 czerwca rozpoczęła się dwudniowa XIV Bydgoska Olimpiada Młodzieży. W uroczystym otwarciu udział wzięli włodarze naszego miasta na czele z Prezydentem Bydgoszczy - Konstantym Dombrowiczem, który życzył młodym sportowcom wielu sukcesów, aby rywalizacja mobilizowała ich do podnoszenia własnych rekordów życiowych. W trakcie gali swoje umiejętności zaprezentowała drużyna T Komp Team Taekwondo.

W dniach 14-17 czerwca w Piwnicznej-Zdrój odbyło się seminarium sekcji chemicznej Polskiego Forum ISO 9000 zatytułowane ZARZĄDZANIE RYZYKIEM W ZINTEGROWANYM SYSTEMIE ZARZĄDZANIA (praktyka przemysłu chemicznego). Wśród wystąpień przedstawicieli organizacji działających w branży chemicznej i farmaceutycznej znalazło się również wystąpienie firmy T Komp, podczas którego zaprezentowane zostały sposoby minimalizacji ryzyka związanego z wyborem i oceną dostawców w ZSZ. Seminarium było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy, jak również integracji środowiska skupionego wokół tematyki chemicznej w Klubie PF ISO 9000.

W dniu 5 czerwca w Bydgoszczy trwały Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w  Teakwondo. Pokazy  walk w wykonaniu dzielnych sportowców można było oglądać w hali Łuczniczka. Team T Komp Teakwondo zdobył III miejsce w klasyfikacji drużynowej. Medale, dyplomy i gratulacje zwycięzcy przyjęli z rąk dyr. T Komp - pana Tomasza Kruszewskiego.

Z satysfakcją informujemy, iż do grona naszych nowych Klientów dołączyli:

 • Centrum Informatyki Grupy PZU SA, Warszawa
 • TRW Steering Systems Poland. Sp. z o.o., Cz-Dziedzice,
 • GESTAMP Polska Sp. z o.o., Września
 • Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1, Zegrze Płd.
 • Fabryka Kabli i Przewodów DRUT-PLAST Sp. z o.o., Wałcz
 • Maj 2005

  Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do udziału w III Salezjańskich Dniach Młodości w Bydgoszczy.

  Mamy przyjemność być Patronem Honorowym tego wydarzenia. W programie przewidziane są atrakcje sportowe, pokazy i konkursy tańca, rozmaite prezentacje, zabawy taneczne, śpiew i wiele radości. Wśród wielu atrakcji nie zabraknie pokazu wschodnich sztuk walki w wykonaniu naszego Teamu T Komp Teakwondo.

  Marzec 2005

  Dnia 15 marca Dyrekcja i przedstawiciele firmy T Komp uczestniczyli w XIII edycji Microsoft Industry Solution Days, imprezie skupiającej przyszłych i obecnych użytkowników. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem - prezentacje w temacie systemów business intelligence śledziło ponad 350 osób. W trakcie tego spotkania Dyrektor firmy T Komp miał przyjemność odebrania wyróżnienia w kategorii: aplikacja oparta na technologii .NET, jakie przyznano firmie za rozwiązanie Just In Time - System Planowania i Awizowania Dostaw. Wśród innych wyróżnionych w konkursie znalazły się takie firmy jak: Humansoft Sp. z o.o., Tenvirk Systemy informatyczne, P2Ware Sp. z o.o. i Net Soft S.A.

  Niezmiernie miło nam poinformować Państwa, iż aplikacja komputerowa Just In Time - System Planowania i Awizowania Dostaw autorstwa firmy T Komp, zdobyła wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Microsoft w kategorii: aplikacja oparta na platformie .NET.Pierwsze miejsce w konkursie i tytuł Aplikacja Roku 2005 zdobyła aplikacja firmy P2Ware, Product Based Planner - gratulujemy!

   

  W dniach 2-4 marca przedstawiciele firmy T Komp mieli przyjemność uczestniczyć w seminarium szkoleniowym poświęconym Doskonaleniu Procesu Auditowania zorganizowanym w Zakopanem przez Klub Polskie Forum ISO 9000. Wśród prelegentów znaleźli się m.in.: prof. dr hab. E. Skrzypek, prof. dr hab. K. Lisiecka, mgr inż. Krzysztof Trzciński, mgr inż. Tomasz Kloze, mgr inż. Eugeniusz Peciakowski. Podczas bardzo ciekawych wystąpień i dyskusji poruszano takie kwestie jak: błędy popełniane przez auditorów oraz jak ich unikać, zarządzanie wiedzą auditora, zarządzanie konfliktem w procesie auditu, skuteczność i efektywność procesu auditowania oraz wartość dodana jako wynik auditu. Wieczorem dla uczestników seminarium zorganizowano kulig Doliną Chochołowską, po którym można było zrelaksować się przy dźwiękach góralskiej muzyki i rozgrzać przy ognisku.

  Luty 2005

  W dniu 24 lutego przedstawiciele naszej firmy mieli przyjemność wziąć udział w IX Spotkaniu Kujawsko-Pomorskiego Klubu Eksportera zorganizowanym w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Tematem przewodnim spotkania były "Kontakty międzynarodowe szansą rozwoju polskiego eksportu" a wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele rynków Finlandii, Szwecji, Szkocji, Wielkiej Brytanii i Holandii.

  Styczeń 2005

  Miło nam powiadomić, że firma T Komp jest akredytowanym wykonawcą usług w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Unii Europejskiej "Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw" Dotacje na doradztwo realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w zakresie Innowacji i nowych technologii.

   

   

  Grudzień 2004

  Miło było nam gościć w naszej firmie mistrzów z drużyny T Komp Team Taekwondo. Dyrektor T Komp pogratulował sportowcom medali, życzył dalszych sukcesów oraz wręczył upominki przygotowane specjalnie na tą okazję. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z oficjalnej części spotkania.

  Bydgoski podróżnik Arek Milcarz w roku 2004 podjął próbę samotnego przemierzenia Afryki na trasie południe- północ. Gdyby mu się udało byłby najprawdopodobniej pierwszym człowiekiem, który tego dokonał, przebywając trasę długości 10 000km. T Komp był sponsorem niniejszej wyprawy. Cieszymy się, że mogliśmy swoim wsparciem przyczynić się do realizacji czyichś marzeń.
  Udowodniliśmy też, że dla nas nie ma granic.

  Zapraszamy do obejrzenia galerii oraz odwiedzenia prywatnej strony podróżnika znajdującej się pod adresem: http://www.sendivius.pl/

  Do grona naszych Klientów dołączyli:
  Mesko, Skarżysko Kamienna
  Gumat, Sędziszów Małopolski
  Alpex, Belsk Duży
  Areva, Świebodzice

  Listopad 2004

  26-28 listopada 2004 w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą w Zajeździe Piastowskim odbyła się międzynarodowa konferencja "Uwarunkowania sukcesu przedsiębiorstwa w gospodarce opartej na wiedzy SUCCESS 2004". Konferencję zorganizował Zakład Ekonomiki Jakości i Zarządzania Wiedzą UMCS w Lublinie przy współudziale Koła Naukowego Zarządzania Jakością i Wiedzą.
  T Komp był sponsorem niniejszej konferencji. Podczas wystąpienia zaprezentowaliśmy naszą firmę, nasze produkty i nasze sukcesy.

  Dnia 26 listopada 2004 r. w Galerii Porczyńskich, Plac Bankowy w Warszawie, odbył się zorganizowany przez Stowarzyszenie "Klub Eksportera" II Kongres Eksporterów Polskich. Mieliśmy przyjemność w nim uczestniczyć. Prezentowaliśmy tam nasze rozwiązanie informatyczne - NND Integrum, które może być skutecznym narzędziem doskonalenia organizacji, a co za tym idzie - zwiększania konkurencyjności firm na rynkach polskim i zagranicznych. Kongres miał na celu zidentyfikowanie szans, wyzwań oraz dokonanie oceny w zakresie przystosowania przedsiębiorców do warunków działania na jednolitym rynku europejskim oraz określenie kierunków na rzecz działania przedsiębiorstw w nowej rzeczywistości.
  Spotkanie połączone było z Galą Finałową Rankingu Lidera Eksportu.

  Mamy mistrza ! Spektakularny sukces drużyny T Komp Team Taekwondo. W trakcie młodzieżowych mistrzostw Polski w Taekwondo WTF członek drużyny sponsorowanej przez naszą firmę- Sławomir Wąs- zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Polski w kategorii +80 kg. Oprócz Sławka sukcesy odnieśli również inni członkowie naszej drużyny- Daniel Ziemiński, który zapewnił sobie trzecie miejsce w kategorii do 68 kg, oraz Grzegorz Jagodziński, sklasyfikowany na pozycjach 9-16, w tej samej kategorii.
  Jubileuszowa, X-ta edycja Polskiej Nagrody Jakości dobiegła końca. Statuetki PNJ zostały rozdane. W dniu 11.11.2004 uczestniczyliśmy w gali wręczenia nagród i wyróżnień dla firm i organizacji, które są liderami w kwestii realizowania założeń polityki projakościowej. Dyrektorzy T Komp, tradycyjnie, jak co roku, należeli do elitarnego grona ekspertów Polskiej Nagrody Jakości. Więcej informacji na temat laureatów PNJ otrzymają Państwo odwiedzając strony http://www.pnj.pl.

  Przedstawiciele firmy T Komp uczestniczyli w Konferencji Służb Skarbowych poświęconej zagadnieniom jakości w Urzędach, która odbyła się 8 listopada 2004, w Sierpcu. W trakcie konferencji poruszano zagadnienia związane z praktycznymi aspektami tendencji jakościowych w rozwoju administracji skarbowej.
  Oprogramowanie T Komp wspomaga systemy zarządzania jakością w Urzędach Skarbowych w Sierpcu oraz w Pile. Wszystkie Urzędy Skarbowe zainteresowane informacją na temat możliwości informatycznego wsparcia SZJ serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

  Październik 2004

  Jest nam bardzo miło poinformować Państwa o podpisaniu przez T Komp umowy partnerskiej z SAP. W ramach warunków niniejszej umowy zostaliśmy przeszkoleni z obsługi oprogramowania stworzonego przez tą firmę. Mamy nadzieję, że dzięki możliwości integracji naszego oprogramowania z systemami SAP nasze aplikacje będą jeszcze lepiej spełniały Państwa potrzeby.

   

  W dniu 26 października 2004 przedstawiciele naszej firmy brali udział w Gali Liderów Eksportu wieńczącej kujawsko- pomorską edycję rankingu. Więcej informacji na temat Gali oraz zdjęcia z niniejszej uroczystości mogą znaleźć Państwo na stronach Klubu Eksportera

   

  W dniu 15.10.2004r spółka KMM Consulting, partner handlowy T Komp podpisał porozumienie z Naczelną Organizacją Techniczną - Radą Wojewódzką w Katowicach oraz spółką PSM Consultancy, specjalizującą się we wdrożeniach Systemów Zarządzania Jakością. Na mocy porozumienia strony postanawiają zgodnie współdziałać w zakresie organizowania prezentacji nt. Systemów Zarządzania Jakością zgodnych z wymaganiami międzynarodowych norm ISO oraz programów komputerowych wspomagających Zintegrowane Systemy Zarządzania.
  Prezentacje, podczas których będzie przedstawiany system NND Integrum autorstwa firmy T Komp będą się odbywały cyklicznie co ok. dwa miesiące w siedzibie NOT w Katowicach ul. Podgórna 4. Pierwsze spotkanie odbędzie się w dniu 16 listopada 2004r.

  W dniach 6-8 października przedstawiciele firmy T Komp mieli przyjemność uczestniczyć w IV edycji seminarium szkoleniowego poświęconego Doskonaleniu Procesu Auditowania zorganizowanego w Zakopanem przez Klub Polskie Forum ISO 9000. Wśród prelegentów znaleźli się m.in.: prof. dr hab. E. Skrzypek, prof. dr hab. K. Lisiecka, mgr inż. Krzysztof Trzciński, mgr inż. Tomasz Kloze, mgr inż. Eugeniusz Peciakowski. Podczas bardzo ciekawych wystąpień i dyskusji poruszano takie kwestie jak: błędy popełniane przez auditorów, zarządzanie wiedzą auditora, zarządzanie konfliktem w procesie auditu oraz skuteczność i efektywność procesu auditowania.
  Wieczorem uczestnicy seminarium mogli zrelaksować się podczas ogniska przy dźwiękach góralskiej muzyki.

  4 i 5 października przedstawiciele T Komp uczestniczyli w I Konwencie Informatyków Samorządowych Mazowsza organizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Informatyki w Warszawie i Polskie Towarzystwo Informatyczne. Drugiego dnia Konwentu Dyrektor firmy, pan Tomasz Kruszewski prezentował system NND Integrum w ramach wystąpienia zatytułowanego "Jakie możliwości stwarza elektroniczny system obiegu dokumentów". Dyskusje na temat rozwiązań firmy T Komp uczestnicy Konwentu mieli szansę prowadzić w ramach firmowego stolika eksperckiego. Dla uczestników Konwentu T Komp ufundował również drobne upominki. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej Konwentu

  Wrzesień 2004

  W dniach 30.09-01.10 przedstawiciele naszej firmy mieli przyjemność uczestniczyć w III Konferencji Systemy Zarządzania i Biznes zorganizowanej przez DNV w Warszawie pt. Jak wykorzystać systemy zarządzania do identyfikacji i redukcji ryzyka biznesowego? Podczas drugiego dnia konferencji Dyrektor T Komp, pan Tomasz Kruszewski miał również swoje wystąpienie zatytułowane: Jak ograniczać ryzyko biznesowe przy wykorzystaniu informatycznego wspomagania Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

  Wspieramy ideę firmy Microsoft- projekt Bezpieczny Komputer.
  W ramach naszego partnerstwa z firmą Microsoft pełnimy funkcję Punktu Bezpiecznego Komputera. Wszystkie osoby zainteresowane zagadnieniami bezpieczeństwa informatycznego mogą odwiedzić naszą firmę, w celu uzyskania informacji jak zabezpieczyć swój komputer poprzez instalację dodatku Windows XP Service Pack 2.

  Nasze rozwiązanie informatyczne - system NND Integrum zostało zaprezentowane na szkoleniu dla Auditorów Wewnętrznych systemów zarządzania, zorganizowanym przez firmę JPC. Cieszy nas fakt, że komputerowe wspomaganie zintegrowanych systemów zarządzania cieszy się coraz większym zainteresowaniem i popularnością.

  20 września przedstawiciele naszej firmy uczestniczyli w konferencji zorganizowanej przez Klub Polskie Forum ISO 9000, poświęconej zagadnieniom Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji. Mieliśmy przyjemność wysłuchać prelekcji szeregu autorytetów w powyższej dziedzinie. Zdobyta w trakcie konferencji wiedza posłuży nam do dalszego doskonalenia systemów komputerowych naszego autorstwa.

  NND Integrum wspiera jakość w Urzędach Skarbowych. Obecnie trwają wdrożenia w dwóch Urzędach Skarbowych- w Sierpcu oraz w Pile.
  Szczególnie cieszy nas współpraca z Urzędem Skarbowym w Sierpcu, który może się pochwalić szeregiem sukcesów na gruncie jakościowym, między innymi reprezentowaniem Polski na III Konferencji Jakości w Administracji Publicznej w Unii Europejskiej, która odbyła się w bieżącym roku, w Rotterdamie.

  Do grona naszych Klientów dołączyli:
  Jutrzenka S.A., Bydgoszcz
  Valeo, Chrzanów
  Polfa Lublin S.A.
  Plast-Rol, Lotyń
  Ankor, Łódź
  Brembo, Dąbrowa Górnicza i Czestochowa
  AJG, Bydgoszcz
  Urząd Skarbowy w Sierpcu
  Urząd Skarbowy w Pile

  Sierpień 2004

  Serdecznie zachęcamy do lektury artykułu Pani Barbary Mejssner pt. "Jakość informatycznie zapewniona" (Rzeczpospolita, 27.08.2004, dodatek Dobra Firma). Przedmiotem artykułu jest prezentacja aplikacji do wspomagania zarządzania dokumentacją Systemów Zarządzania Jakością. Pośród zaprezentowanych wielomodułowych systemów do wspomagania jakości znalazł się również NND Integrum autorstwa firmy T Komp. Ponadto znajdą tam Państwo wypowiedzi fachowców oraz użytkownika systemu NND, Pana Bazylego Wawrzeniuka, Pełnomocnika ds. Zarządzania Jakością w firmie KAN.
  Artykuł dostępny jest na naszej stronie w sekcji prasa oraz pod adresem:
  http://www.rzeczpospolita.pl/dodatki/firmap_040827/firmap_a_8.html.

  Lipiec 2004

  Miło nam powiadomić, że firma T Komp jest akredytowanym wykonawcą usług w ramach programu Unii Europejskiej Phare "Technologie Informatyczne dla Przedsiębiorstw" realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w Działaniu: "Usługi konsultacyjne do wdrożenia rozwiązań technologii informatycznych".
  Pragniemy również poinformować, że firma T Komp jest akredytowanym wykonawcą usług w ramach programu Unii Europejskiej Phare "Rozwój i modernizacja przedsiębiorstw w oparciu o nowe technologie" realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w Działaniu nr 2: Plan rozwoju przedsiębiorstwa i technologii oraz w Działaniu nr 3: Wdrażanie pozyskanych technologii i własnych innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

  Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Uroczystej Gali wręczenia statuetek w II edycji Rankingu Liderzy Marki, która odbyła się 1 lipca w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu.
  Ranking Liderzy Marki został zorganizowany przez redakcję kwartalnika Region Wita pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
  Wśród wyróżnionych znaleźli się m.in.: Brau Union Browary Bydgoskie Kujawiak S.A., Apator S.A., Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego "STOMIL" S.A., Jutrzenka S.A. Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  Czerwiec 2004 Miło nam Państwa poinformować, że firma T Komp jest akredytowanym wykonawcą usług w ramach programu Unii Europejskiej Phare "Dostęp do innowacyjnych usług doradczych"realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w Działaniu nr 6: Usługi zmierzające do podniesienia produktywności i jakości w firmie.

  Mieliśmy przyjemność uczestniczenia w spotkaniu Microsoft Developer Club'u, które odbyło się w dniach 13-15.06.2004, w Mikołajkach. W trakcie niniejszej imprezy mieliśmy okazję do podzielenia się wiedzą i wymienienia się doświadczeniami ze specjalistami ds. informatyki wielu renomowanych firm. Bliskość jezior sprawiła, że nie zabrakło także okazji do aktywnego wypoczynku. Organizatorzy zadbali o doskonalenie naszych umiejętności żeglarskich, przygotowując dla uczestników regaty Microsoft SE Club.

  Spotkaj się z nami na II Międzynarodowych Dniach Mind Mappingu

  Warszawa, 16-17.06.2004

   

  T Komp jest sponsorem generalnym konferencji poświęconej zagadnieniom mind mappingu. W trakcie naszego wystąpienia (16.06.2004 g.1400-1440), zapoznamy uczestników z zagadnieniem: Elektronicznego zarządzania informacją w zintegrowanych systemach zarządzania jakością, środowiskiem oraz bezpieczeństwem i higieną pracy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!


  Naszym klientom przysługuje specjalny rabat 30% na koszty uczestnictwa w konferencji!

  Strona organizatora konferencji:
  K2Lider

   

  W środę, 02.06.2004, braliśmy udział w konferencji zorganizowanej przez Klub Polskie Forum ISO 9000, Sekcję Chemiczną. W trakcie naszego wystąpienia prezentowaliśmy możliwości najnowszego modułu NND Integrum- NND Defect, który z powodzeniem zastępuje papierową książkę usterek. Żywe zainteresowanie wzbudził również pokaz możliwości NND Dynamic- systemu pozwalającego na samodzielną rozbudowę NND Integrum.

  Maj 2004

  29 maja w Hotelu 500 nad Zalewem Zegrzyńskim odbył się Zjazd Integracyjny Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma, którego jednym z partnerów była firma T Komp. W skład prezydium kapituły programu weszli m.in.: Wicemarszałek Senatu RP Kazimierz Kutz, Wiceprezes BRE BANK S.A. Krzysztof Kokot, Główny Ekonomista WGI S.A. Richard Mbewe, Wiceprezes UOKiK Elżbieta Ostrowska, Prezes ZUS Aleksandra Wiktorow. Wśród wielu zaproszonych gości znaleźli się również przedstawiciele naszej firmy, Państwo Hanna i Tomasz Kruszewscy.

  Spotkanie połączone było z Balem Charytatywnym, z którego dochód został przeznaczony na kolonie letnie dla dzieci z rodzin dotkniętych bezrobociem, zamieszkałych na Mazowszu.
  W trakcie balu odbyły się również:

  • prezentacje programów wyborczych kandydatów do parlamentu europejskiego,
  • występ Tadeusza Drozdy,
  • loteria i licytacja fantów ufundowanych przez sponsorów i uczestników Balu,
  • konkursy z nagrodami.

  26 maja braliśmy udział w VI spotkaniu Kujawsko-Pomorskiego Klubu Eksportera. Tematem spotkania było "Prowadzenie działalności eksportowej na Jednolitym Rynku Europejskim".

  Temat wystąpienia, przygotowanego wspólnie z mgr inż. MBA Januszem Spychalskim -doradcą ds. zarządzania Spychalski i partnerzy, brzmiał: "Europejska jakość w polskim wydaniu. Systemy informatyczne wspomagające Zintegrowane Systemy Zarządzania przedsiębiorstw eksportowych." Celem wystąpienia było wskazanie lekarstwa na nasze typowe polskie wady, czyli jak wady przekształcić w zalety. Szerzej na ten temat będzie można niebawem przeczytać na łamach dwujęzycznego kwartalnika "Region Wita".

  W dniach 23-25 maja, w Hajnówce przedstawiciele firmy T Komp uczestniczyli w konferencji: "ROZWÓJ SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA A KONKURENCYJNOŚĆ W UNII EUROPEJSKIEJ". Konferencja zorganizowana była przez Klub Polskie Forum ISO 9000, wspólnie z redakcją miesięcznika Problemy Jakości, z okazji jubileuszu 35 lecia redakcji.
  Miła atmosfera spotkania sprzyjała licznym dyskusjom, których owocem były trafne wnioski i spostrzeżenia. Niezwykle cenne dla nas były rozmowy z przedstawicielami nauki, kadrą zarządzającą, auditorami i konsultantami systemów zarządzania, niejednokrotnie publikującymi na łamach Problemów Jakości.
  Pragniemy wyrazić nadzieję, że wiedza zdobyta na niniejszej konferencji pozwoli nam podnieść konkurencyjność naszego oprogramowania na rynkach Unii Europejskiej.

  Jest nam miło poinformować Państwa, o fakcie, że system NND Intergum, autorstwa T Komp, uzyskał pozytywną opinię organizacji certyfikującej BVQI.

  [Galeria zdjęć...]

  Zapraszamy do lektury artykułu Pani Barbary Mejssner pt. "Ozdobnik czy konieczność" (Rzeczpospolita, 21.05.2004, dodatek Dobra Firma). Przedmiotem artykułu jest prezentacja sposobów na obniżenie kosztów wdrożenia Systemów Zarządzania Jakością. Porusza on zagadnienia m.in. dofinansowania wdrożenia systemu z programów PHARE oraz wyboru oprogramowania komputerowego wspomagającego zarządzanie jakością na przykładzie systemu NND Integrum autorstwa firmy T Komp. Jest nam niezmiernie miło, że jako producent oprogramowania zostaliśmy ujęci w niniejszym artykule.

  W dniach 16 - 20 maja 2004 r. w DW "GWAREK" w Ustroniu odbyło się seminarium oraz warsztaty dla ekspertów X edycji konkursu Polskiej Nagrody Jakości. Jak co roku, również i w tej edycji konkursu rolę ekspertów PNJ będą pełnić dyrektorzy T Komp: Hanna i Tomasz Kruszewscy.

  Programiści T Komp brali udział w najwiekszej w Polsce konferencji poświeconej bezpieczeństwu systemów i aplikacji, zorganizowanej przez Microsoft. Konferencja podzielona była na dwie ścieżki tematyczne - dla osób zajmujących się infrastrukturą informatyczną (TechNet Days) oraz dla twórców oprogramowania (Developer Days).
  Mieliśmy okazję do poszerzenia wiedzy w zakresie bezpieczeństwa rozwiązań Microsoft, tworzenia i implementacji strategii zabezpieczeń systemów w firmie oraz praktycznych technik przeciwdziałania wirusom i włamaniom, na które narażone są systemy informatyczne.

  Kwiecień 2004

  Zarządzanie jakością, środowiskiem, wiedzą, bezpieczeństwem... praktyka wzbogaca teorię- pod takim hasłem odbyła się trzydniowa konferencja w Boszkowie k. Leszna, w której brali udział nasi przedstawiciele. Wśród uczestników znaleźli się naukowcy i praktycy zajmujący się zagadnieniami projakościowymi. W trakcie konferencji uczestnicy wysłuchali wykładów takich znakomitości jakościowego świata jak, m.in: prof. S. Tkaczyk, M.Recha, prof. Z.Kłos, prof. T.Wawak, prof. J.Toruński, prof. K.Lisiecka i prof. M. Bugdol.
  W dniach 27-29.04.2004r. w Ośrodku Turystyczno-Sportowym "ZAGROŃ" w Szczyrku odbyła się konferencja na temat: "SYSTEMY ZARZĄDZANIA W ENERGETYCE praktyczne przykłady spełniania wymagań norm i wykorzystania systemowych narzędzi i mechanizmów", zorganizowana przez PKE S.A. Elektrownia ŁAZISKA.

  Celem konferencji było stworzenie możliwości: uzyskania informacji, poznania nowych rozwiązań, a przede wszystkim wymiany doświadczeń i poglądów na tematy związane z systemami zarządzania tworzonymi i funkcjonującymi w energetyce i jej otoczeniu. Sympozjum pozwoliło także na nawiązanie kontaktów i integrację specjalistów zajmujących się powyższymi zagadnieniami.


  Uczestnikami konferencji byli: kadra zarządzająca, pełnomocnicy, audytorzy wewnętrzni, "systemowcy" firm branży energetycznej.

  Przedstawiciele firmy T Komp wystąpili z prezentacją wykorzystania narzędzi komputerowego wspomagania Zintegrowanych Systemów Zarządzania własnego autorstwa (system NND Integrum) na przykładzie doświadczeń z wdrożenia w Zespole Elektrowni Dolna Odra SA.

  Zwieńczeniem pierwszego dnia konferencji był sponsorowany przez firmę T Komp wieczór integracyjny, podczas którego uczestnicy mieli okazję do dyskusji, wymiany doświadczeń i chwili relaksu przy dźwiękach góralskiej muzyki. Udanej zabawie towarzyszyły równie ciekawe dyskusje, których owoce niewątpliwie przyczynią się do dalszego doskonalenia naszych produktów.

  Marzec 2004

  T Komp wśród wśród partnerów V spotkania Kujawsko Pomorskiego Klubu Eksportera - Forum "NAUKA - KARIERA - EKSPORT"

  W środę (03.03.2004) w bydgoskiej Hali Łuczniczce odbyły się Kujawsko-Pomorskie Targi Pracy. Wśród 29 wystawców znalazł się również T Komp. Prezentowaliśmy tam profil działalności naszej firmy oraz to, co możemy zaoferować młodym, zdolnym programistom.

  Luty 2004

  W piątek, 27 lutego o godz. 17:00, w gmachu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się GALA FINAŁOWA PROGRAMU SOLIDNA FIRMA.

  T Komp znalazł się wśród partnerów i sponsorów finału. W trakcie uroczystej Gali wyróżnione firmy otrzymały nasz najnowszy produkt- aplikację NND Process Navigator (więcej informacji na temat niniejszego programu komputerowego znajduje się na stronach wyłącznego dystrybutora naszej aplikacji- www.k2lider.pl).

  Organizatorem konkursu BIAŁA LISTA/ SOLIDNA FIRMA jest Magazyn Konsumenta Solidna Firma. W programie znalazły się m.in.:

  • Podsumowanie II edycji Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma;
  • Uroczysta sesja "Konsument i przedsiębiorca - scenariusze partnerstwa";
  • Inauguracja Polskiego Indeksu Satysfakcji Konsumentów przez reprezentanta University of Michigan;
  • Wręczenie nagród Kapituły dla osób i instytucji zasługujących na miano Solidnych Firm.
  Całość uświetnił występ Michała Urbaniaka

  T Komp wśród sponsorów rozdania Bydgoskich Nagród Allianz 2003 Kultura Nauka Media, które odbędzie się w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy.
  Podczas uroczystości wystąpi Eljazz Big-Band oraz Lora Szafran w programie "Polskie i światowe przeboje muzyki filmowej".

   

  Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż uzyskaliśmy tytuł Partnera Microsoft w ramach programu Software Assets Management.
  Pracownicy naszej firmy uczestniczyli w szkoleniu na temat podstawowych zasad licencjonowania produktów Microsoft oraz zasad przeprowadzania auditu informatycznego.

  Dnia 3 lutego 2004 r. w Brodnicy odbyło się IV spotkanie Kujawsko Pomorskiego Klubu Eksportera.
  Podczas spotkania dyrektor T Komp - Tomasz Kruszewski zaprezentował pokaz slajdów poświęconych zagadnieniom dotyczącym komputerowego wspomagania zarządzania jakością, bezpieczeństwem i środowiskiem.

  Pracownicy naszej firmy uczestniczyli w spotkaniu Microsoft Professional Developer Days 2004, które odbyło się 2-3 lutego 2004 w Warszawie. Pierwszego dnia zapoznalismy się z budową i zasadami tworzenia rozwiązań dla następnej generacji systemu operacyjnego o nazwie kodowej Longhorn. Drugiego dnia sesje dotyczyły pisania aplikacji z wykorzystaniem obecnie stosowanych technik programowania. Wiedza dotycząca najnowszych technologii programistycznych, zdobyta także w trakcie tej konferencji, znajduje zastosowanie w tworzonych przez nas aplikacjach.

  Styczeń 2004

  30 stycznia 2004 w Operze Nova w Bydgoszczy odbyła się Wielka Gala Liderów Jakości, w trakcie której wręczono nagrody i wyróżnienia Kujawsko-Pomorskiej Nagrody Jakości.
  Podczas Wielkiej Gali mieliśmy przyjemność pokazania prezentacji multimedialej naszego autorstwa, która była zsynchronizowana z wydarzeniami, jakie miały miejsce na scenie. Cieszy nas fakt, że obsługa multimedialna tego wydarzenia została oceniona bardzo wysoko przez szereg uczestników Gali.
  T Komp, jako firma tworząca oprogramowanie wspomagające zintegrowane systemy zarządzania, a także mająca jakość za jeden z priorytetów swojej działalności, znalazł się również w gronie sponsorów Wielkiej Gali Liderów Jakości.

  Jest nam miło poinformować Państwa o podjęciu przez T Komp współpracy z firmą K2Lider. Dzięki podpisanej umowie K2Lider stał się wyłącznym dystrybutorem naszego najnowszego produktu- aplikacji do mapowania procesów o nazwie NND Process Navigator.
  System NND Process Navigator występuje w trzech wersjach:
  - Standard,

  - Professional,
  - Enterprise.

  Grudzień 2003

  W dniu 08.12.2003 podpisaliśmy umowę o współpracy i partnerstwie z Polskim Rejestrem Statków S.A. PRS S.A. jest niezależną instytucją klasyfikacyjną z wieloletnią tradycją na polskim rynku żeglugowym, działającą na rzecz bezpieczeństwa, zwłaszcza na morzu oraz na rzecz ochrony środowiska morskiego przed zanieczyszczeniami ze statków; opracowuje standardy bezpieczeństwa na morzu i nadzoruje/wspiera ich wdrażanie. PRS S.A. prowadzi również działalność certyfikacyjną w zakresie systemów zarządzania jakością, zarządzania ochroną środowiska, bezpieczeństwem i higieną pracy oraz systemów bezpieczeństwa zdrowotnego żywności.

  Informujemy, że z dniem 01.11.2003
  zmieniliśmy siedzibę naszej firmy.
  Adres nowego biura T Komp to:

  ul. Toruńska 151
  85-880 Bydgoszcz

  Listopad 2003

  Prezentowaliśmy swoje osiągnięcia na VI Międzynarodowej Konferencji Naukowej nt. "Wpływ zasobów niematerialnych na wartość firmy" VALUE 2003, która odbyła się w dniach 28-30 listopada 2003 r. w Kazimierzu Dolnym. Wystąpiliśmy z artykułem "Integracja IT i zarządzania wiedzą. Studium przypadku wykorzystania aplikacji NND Dynamic w firmie T Komp", który wzbudził żywe zainteresowanie wśród słuchaczy.

  [Treść artykułu...] | [Zobacz zdjęcia...]

  24.11.2003 przedstawiciele naszej firmy przystąpili do egzaminu Microsoft na Audytora Oprogramowania. Jest to pierwszy krok na drodze do uzyskania przez naszą firmę certyfikatu Software Assets Management.

  Miło nam poinformować państwa, iż w dniu 18.11.2003 podpisaliśmy porozumienie o współpracy z firmami AJG oraz AJG-2. Wyrażamy nadzieję, że przyczyni się ono do jeszcze doskonalszego zaspokojenia potrzeb naszych Klientów, którym zagadnienia zarządzania jakością są szczególnie bliskie. Firmy te, w szerokim wachlarzu świadczonych przez siebie usług mają również kompleksowe usługi konsultingowe z zakresu wdrażania systemów spełniających normy ISO.
  Nieco odmienną dziedziną ich działalności jest działalność wydawnicza, szeroko propagująca zagadnienia jakości. Wydawany przez nie kwartalnik Qjakości na swoich łamach porusza tematy związane z zarządzaniem jakością, środowiskiem i bezpieczeństwem pracy. Prezentuje działające w Polsce jednostki certyfikujące, które dzielą się swym doświadczeniem. Przedstawia też krajowe i regionalne konkursy i nagrody jakości, prezentując ich laureatów.

  qjak_sm

   

  Październik 2003 Przedstawiciele firmy T Komp w dniu 23.10.2003 brali udział w seminarium zorganizowanym w Warszawskim Domu Technika, przez Ośrodek Doskonalenia Kadr Technicznych RS NOT Sp. z o.o.: "Zarządzanie bezpieczeństwem informacji w oparciu o wymagania ISO/IEC 17799- wykorzystanie narzędzi informatycznych wspomagających zarządzanie bezpieczeństwem danych".
  Zapoznaliśmy się z:
  • metodami doboru najwłaściwszych zabezpieczeń w kontekście specyfiki działalności firmy,
  • metodami analizy organizacyjnej i teleinformatycznej przedsiębiorstwa pod kątem bezpieczeństwa danych,
  • sposobami zarządzania ryzykiem utraty ważnych informacji,
  • procedurami identyfikacji miejsc krytycznych z punktu widzenia zagrożeń utraty informacji.
  Bogatsi o zdobytą wiedzę możemy w jeszcze doskonalszy sposób zaspokajać potrzeby i wymagania naszych obecnych i potencjalnych klientów.

  21-22 października 2003 w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym Gromada w Warszawie odbyła się konferencja i wystawa Cisco Expo 2003. T Komp brał udział w niniejszym wydarzeniu.
  Tematyka tej imprezy obejmowała szeroko pojęte zagadnienia technologii sieciowych i ich zastosowania w biznesie, administracji i edukacji. Prezentowane były zarówno zagadnienia techniczne jak i biznesowe zastosowania rozwiązań i aplikacji sieciowych, a także prezentacje przykładów wdrożeń.

  Dyrekcja Ośrodka Kwalifikacji Jakości Wyrobów "SIMPTEST" z Poznania, naszego Akredytowanego Partnera, zaprosiła nas do uczestnictwa w organizowanym przez Ośrodek szkoleniu dla Kandydatów na Pełnomocników ds. Jakości.

  W miniony piątek (17.10.2003) mieliśmy przyjemność zaprezentowania funkcjonalności systemu NND Integrum, naszego autorstwa, na forum przyszłych Pełnomocników ds. Jakości.

  W ramach naszego partnerstwa z Polskim Centrum Badań i Certyfikacji, dnia 15 października przeprowadziliśmy warsztaty z elektronicznego nadzoru nad dokumentacją, które stanowiły część szkolenia zorganizowanego przez PCBC: "Dokumentowanie systemu zarządzania jakością zgodnie z normami serii ISO 9000:2000".
  W trakcie ćwiczeń z obsługi naszej aplikacji NND Integrum (moduł NND 9000 oraz NND Process) uczestnicy mogli w praktyce zapoznać się z funkcjonowaniem sieciowego systemu zezwalającego na elektroniczny nadzór nad dokumentacją. Mieli również sposobność tworzenia interaktywnych map procesów.
  Nasze wystąpienie zyskało uznanie i zostało nagrodzone przez szkolących się menedżerów i pracowników organizacji, którzy wdrażają lub planują wdrażanie systemu zarządzania jakością brawami.

  Przedstawiciele naszej firmy uczestniczyli w największej w Polsce konferencji dla osób zajmujących się tworzeniem oprogramowania komputerowego, informatyków i profesjonalistów z branży IT- Microsoft Developer Days.
  Konferencja, która odbyła się w dniach 15-16 października 2003 miała szczególną rangę, ze względu na fakt, iż jej otwarcia dokonał sam twórca firmy Microsoft- Bill Gates.
  Wraz z pozostałymi uczestnikami, nazwanymi przez dyrektora generalnego polskiego oddziału firmy Microsoft- Tomasza Bochenka "doborowym gronem osób, które odgrywają ogromną rolę w tworzeniu nowoczesnych technologii w Polsce", wysłuchaliśmy inauguracyjnej prelekcji Prezesa Rady Nadzorczej i Głównego Architekta Oprogramowania Microsoft Corporation, dotyczącej narzędzi przeznaczonych dla osób zajmujących się tworzeniem oprogramowania komputerowego.

  Wrzesień 2003

  W dniach 22-14.09.2003 uczestniczyliśmy w sympozjum zorganizowanym przez Klub Polskie Forum ISO 9000 oraz Politechniką Świętokrzyską "Metrologia w systemach zarządzania jakością- 4" Kielce- Ameliówka.
  W drugim dniu konferencji, poświeconym nadzorowaniu wyposażenia do monitorowania i pomiarów, w trakcie IV sesji plenarnej mieliśmy przyjemność zaprezentowania własnych osiągnięć w dziedzinie komputerowej ewidencji sprzętu kontrolno- pomiarowego. Przedstawiciel firmy T Komp referował artykuł: Nadzór nad wyposażeniem pomiarowym w komputerowym systemie zarządzania jakością na przykładzie Zakładu Automatyki Elektrowni "Bełchatów" S.A., autorstwa Anny Farbotko, Tomasza Kruszewskiego oraz Tomasza Pudzianowskiego.

  Celem niniejszego artykułu była prezentacja funkcjonalności aplikacji Ewidencja Sprzętu Kontrolno- Pomiarowego (EWNKP).

  System ten istnieje również w wersji zintegrowanej z aplikacjami NND 9000, NND Process, NND Audits, NND Suppliers, NND Claims i NND Dynamic, pod nazwą NND Tools (jako część NND Integrum).

  Miło jest nam poinformować Państwa, że do grona naszych Akredytowanych Partnerów dołączył Wielkopolski Instytut Jakości. Organizacja ta jest odpowiedzialna między innymi za przyznawanie regionalnej- Wielkopolskiej Nagrody Jakości, która jest poniekąd wstępem do konkursu Polskiej Nagrody Jakości.
  Mamy nadzieję, iż zawarte między naszymi firmami porozumienie o współpracy przyczyni się do jeszcze lepszego promowania filozofii TQM w polskich przedsiębiorstwach.

  Miło nam poinformować Państwa o rozpoczęciu wdrożenia naszego systemu informatycznego do zarządzania reklamacjami- eClaims, w międzynarodowej korporacji Frantschach Pulp and Paper.
  Pierwsze szkolenie z obsługi aplikacji miało miejsce w Wiedniu, w kwaterze głównej koncernu papierniczego. Byli na nim obecni przedstawiciele firmy z różnych fabryk, ulokowanych w całej Europie. Językiem szkolenia był język angielski.
  Sposób, w jaki przeprowadziliśmy szkolenie zyskał uznanie wszystkich uczestników. Zostało ono ocenione jako zrozumiałe i zakończone sukcesem.
  Na pewno wszystkich naszych obecnych jak i potencjalnych Klientów ucieszy fakt uzyskania przez nas referencji, które potwierdzają fakt, że produkty T Komp i związane z nimi usługi plasują się na najwyższym poziomie i w niczym nie ustępują europejskim standardom.

   

  Piszą o naszej drużynie T Komp Team Taekwondo... Gazeta Pomorska zamieściła informacje na temat klubu sportowego Taekwondo, którego jesteśmy sponsorem.

  Zakończyły się dwudniowe szkolenia ekspertów i sędziów Kujawsko- Pomorskiej Nagrody Jakości, prowadzone przez Dyrektora Polskiej Nagrody Jakości- dr inż. Mirosława Rechę. W niniejszych szkoleniach udział brała kadra dyrektorska firmy T Komp: Hanna Kowalska- Kruszewska i Tomasz Kruszewski w roli szefa ekspertów KPNJ.

  Informujemy, że do grona naszych partnerów dołączyła firma Quadrant z Poznania. Misją naszego kooperanta jest dostarczanie usług najwyższej jakości w zakresie podnoszenia efektywności zarządzania organizacją biznesową z użyciem nowoczesnych technik informatycznych. Na mocy podpisanej między naszymi firmami umowy, aplikacja sieciowa autorstwa T Komp- NND Integrum- wspomagająca zintegrowane systemy zarządzania zgodne z normami ISO, będzie mogła być dystrybuowana i wdrażana przez specjalistów z Quadrant.
  Sierpień 2003
  Zakończyło się wdrożenie systemu NND 9000 w firmie Kemipol z Polic. Nasza aplikacja jest wykorzystywana do wspomagania systemu zarządzania jakością ISO-9002 wdrożonego w niniejszej firmie w roku 1995 oraz systemu zarządzania środowiskowego ISO 14001 wprowadzonego w 2002 roku, który potwierdza spełnienie przez Kemipol wszystkich warunków ochrony środowiska.
  Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż uzyskaliśmy tytuł Partnera Handlowego Microsoft, który jest potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług oraz wiedzy i umiejętności naszych pracowników. Dyplom i tytuł są gwarancją satysfakcji klienta z profesjonalnej i kompleksowej obsługi.

  Z uzyskaniem powyższego tytułu łączy się również przywilej korzystania z logo i tytułu Partner Handlowy.
  Zapraszamy do współpracy

  Lipiec 2003

  Grupa T Komp Team podnosiła swoje umiejętności podczas lipcowego obozu w Łazach.

  Doskonały teren nadmorski sprzyjał realizacji zadania. Treningi prowadził trener II klasy taekwondo absolwent AWF w Poznaniu Marcin Tąta. Codziennie zaprawa poranna i 2 treningi. Łatwo nie było, ale sukces w planowanych zawodach murowany.
  Czerwiec 2003

  Kolejny raz gazety piszą o spektakularnym sukcesie firmy T Komp w konkursie Microsoft. Tym razem opisała go firma Frantschach ze Świecia w swoim wewnętrznym biuletynie firmowym.

  [Zobacz artykuł]

  Programista T Komp tysięcznym uczestnikiem warsztatów organizowanych przez Microsoft Polska Sp. z o.o.

  W trakcie trzydniowych warsztatów Touch Down z migracji aplikacji do Windows Server 2003 oraz z certyfikacji aplikacji, które odbyły się katowickim centrum szkoleniowym firmy Microsoft, miało miejsce bardzo miłe wydarzenie- uhonorowanie dyplomem oraz szeregiem nagród- niespodzianek tysięcznego uczestnika kursów.
  T Komp sponsoruje drużynę Taekwondo T Komp Team.
  Taekwondo jest wschodnią sztuką walki, w której szczególnie rozwinięte są techniki nożne. Uprawianie Taekwondo można rozpocząć praktycznie w każdym wieku. Adeptami tej dyscypliny są zarówno siedmiolatkowie jak i siedemdziesieciolatkowie. Treningi są doskonałą formą aktywności fizycznej. Szkolenie rozwija sprawność ciała: gibkość, szybkość, wytrzymałość, siłę, a także wpływa na stan ducha, zwiększając opanowanie, odporność na stres, zdolność koncentracji.
  Współpracę pomiędzy T Komp a drużyną Taekwondo rozpoczęliśmy od ufundowania zawodnikom nowych strojów sportowych. W ramach dalszej pomocy T Komp wesprze organizację letniego obozu sportowego Taekwondo. Wszystkie uczestniczące w nim dzieci otrzymają także firmowe koszulki drużyny.
  W dniu 10.06.2003 zakończyła się Inicjatywa .NET 2002/2003- konkurs zorganizowany przez firmę Microsoft dla Niezależnych Producentów Oprogramowania.
  Oficjalne uroczystości wręczenia nagród odbyły się w Warszawie, w siedzibie Business Centre Club. [Zdjęcia...]

  T Komp zajął zaszczytne miejsce w gronie laureatów niniejszej inicjatywy.

  Za aplikację WagOn zostaliśmy uhonorowani srebrną [statuetką], w kategorii: Najlepsza Aplikacja Intra i Internetowa. System WagOn otrzymał także nagrodę specjalną, przyznaną przez wydawnictwo A.P.N. Promise, dla Najbardziej Funkcjonalnej Aplikacji.

  W dniu 10.06.2003 padł również absolutny rekord w historii konkursów Microsoftu, w ilości dyplomów przyznanych jednej firmie. T Komp odebrał aż 7 dyplomów, za wszystkie zgłoszone do konkursu aplikacje:

  • NND Integrum
  • NND Dynamic
  • NND Process
  • NND Lingua
  • Ewidencję Narzędzi Kontrolno- Pomiarowych
  • WagOn
  • eClaims
  Okazją do świętowania naszego sukcesu była druga, mniej formalna części imprezy, która odbyła się na kręgielni. Reprezentantom naszej firmy wieczór upłynął na wspaniałej zabawie. Spotkanie takie było również świetną okazją do wymiany poglądów, opinii i doświadczeń z przedstawicielami innych firm z branży. [Zdjęcia...]
  Gratulujemy pozostałym firmom, które uczestniczyły w konkursie.

  Specjalne wyrazy uznania i podziękowania kierujemy także w stronę organizatorów konkursu.

  T Komp sponsorował imprezę zorganizowaną nad Zalewem Koronowskim z okazji Dnia Dziecka.
  Maluchy zostały obdarowane przez nas cukierkami oraz mogły obejrzeć pokaz sztuk walki zaprezentowany przez drużynę T Komp Team Taekwon- Do.
  Więcej informacji na temat drużyny taekwon-do T Komp Team, której jesteśmy sponsorem, będą mogli Państwo przeczytać już wkrótce na naszych stronach internetowych.
  Zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu.
  Kwiecień/ Maj 2003
  W dniu 29 maja 2003 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w konferencji naukowej II Forum Jakości "JAKOŚĆ RACJONALNOŚCIĄ XXI WIEKU", zorganizowanej przez Kujawsko- Pomorskie Centrum Jakości.
  Zapraszamy również do odwiedzenia stron Kujawsko- Pomorskiego Centrum Jakości, nad którymi T Komp sprawuje patronat informatyczny.
  W miesiącach kwietniu i maju w gronie naszych klientów powitaliśmy kolejne znakomite firmy:
  • KAN, Białystok
  • Firma z branży telekomunikacyjnej, Warszawa
  • Meble Klose, Gościcino
  • Wienerberger, Warszawa
  • Metrix, Tczew
  • Zakład Emerytalno- Rentowy MSWiA, Warszawa
  • Sokołów S.A., Sokołów Podlaski.

  Przyjemnie jest nam również poinformować Państwa, iż dwie pierwsze, z powyżej wymienionych firm uzyskały dotację z PARP, na wdrożenie systemów komputerowych naszego autorstwa.

  Serdecznie dziękujemy uczestnikom zjazdu Klubu Polskie Forum ISO 9000, Sekcji Chemicznej, za zainteresowanie naszymi rozwiązaniami informatycznymi i bardzo miłe przyjęcie prezentacji aplikacji NND Integrum podczas naszego spotkania, które odbyło się w dniu 19.05.2003, w trakcie konferencji w Mąchocicach koło Kielc.
  W dniu 14 Maja 2003 przedstawiciele naszej firmy mieli przyjemność uczestniczyć w polskiej premierze produktów Microsoft: Windows Server 2003 i Visual Studio .NET. Uroczystości odbyły się w hotelu Mariott w Warszawie.

  Informujemy państwa, iż z wynikiem pozytywnym przeszliśmy wszelkie wymagane szkolenia oraz testy i zyskaliśmy miano Partnera Handlowego firmy Microsoft.

  Marzec 2003
  Realizując założenie ciągłego doskonalenia technologicznego i merytorycznego tworzonych przez T Komp aplikacji uczestniczyliśmy w trzydniowej konferencji poświeconej tematyce Zintegrowanych Systemów Zarządzania (według norm serii ISO 9000, ISO 14000 oraz PN-N-18000).
  W dniach 10-12.03.2003 przedstawiciele naszej firmy brali czynny udział w konferencji "Integracja Systemów Zarządzania Przyszłością Firmy". Miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy praktykami i specjalistami był Ciechocinek. Konferencja zorganizowana została przez Polskie Forum ISO 9000 oraz Polskie Forum ISO 14000, we współpracy z PKN, PCBC oraz Biurem Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP.
  Tomasz Kruszewski, dyrektor T Komp, w trakcie pierwszej sesji konferencji wystąpił z artykułem: "Internetowe rozwiązania informatyczne w służbie Zintegrowanego Systemu Zarządzania na przykładzie organizacji wielooddziałowej", ukazując możliwość wykorzystania najnowszego rozwiązania informatycznego autorstwa T Komp- NND Integrum do kompleksowego wspomagania ZSZ [Certyfikaty..]

  Programiści T Komp uczestniczyli w konferencji firmy Microsoft, poświęconej architekturze .NET, prowadzonej przez konsultantów- z działu .NET w europejskiej centrali Microsoft oraz z belgijskiego oddziału Microsoft Consulting Services.
  Luty 2003 Z dniem 19 lutego 2003 T Komp znalazł się na liście firm akredytowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) w programie "Innowacje i technologie dla rozwoju przedsiębiorstw".
  W związku z tym małe i średnie przedsiębiorstwa mogą ubiegać się o uzyskanie dofinansowania w wysokości do 60% kosztów szkoleń, wdrożeń oraz usług eksperckich związanych z naszym oprogramowaniem.
  Styczeń 2003

  T Komp został zaproszony przez przedstawicielstwo RWTUV Polska Sp. z o.o., filia w Bydgoszczy, do zaprezentowania swoich innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie systemów informatycznych wspomagających zarządzanie jakością. Zaproszenie przyjęliśmy i w trakcie spotkania "Dzień Jakości z RWTUV Polska" przedstawicielom firm z województwa kujawsko-pomorskiego zaprezentowaliśmy naszą najnowszą aplikację internetową NND9000 rozbudowaną o nowe moduły: audity, ocenę dostawców, ewidencję sprzętu kontrolno-pomiarowego, system zarządzania reklamacjami, niezgodnościami i zagrożeniami wraz z ewidencją działań korygujących i zapobiegawczych. Prezentacja nasza spotkała się z żywym zainteresowaniem oraz przychylnymi opiniami ze strony naszych słuchaczy.

  17.01.2003 roku odbyła się uroczystość wręczenia nominacji członkowskich do Komitetu Kujawsko-Pomorskiej Nagrody Jakości, w związku z IX już Edycją Konkursu Polskiej Nagrody Jakości 2003, nad którą patronat ma Krajowa Izba Gospodarcza. Dyrektorzy firmy T Komp: Hanna Kowalska- Kruszewska i Tomasz Kruszewski zostali zaproszeni do grona ekspertów, członków komitetu, w uznaniu szczególnego zaangażowania w rozwój i doskonalenie jakości polskiej i kujawsko-pomorskiej gospodarki poprzez wdrażanie w przedsiębiorstwach koncepcji nowoczesnego zarządzania.

  Legrand FAEL z Ząbkowic Śląskich dołączył do grona klientów firmy T Komp, wdrażając aplikację naszego autorstwa, wspomagającą Zarządzanie Systemem Jakości- Ewidencję Narzędzi Kontrolno- Pomiarowych.

  Przedstawiciele firmy T Komp uczestniczyli w konferencji zorganizowanej przez Polskie Forum ISO 9000: Polski System Oceny Zgodności. Stan prawny na dzień 1 stycznia 2003. Wydarzenie to miało miejsce w Warszawie, w gmachu Ministerstwa Gospodarki. Patronat merytoryczny nad konferencją objęły: Polskie Centrum Akredytacji oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji. Mieliśmy przyjemność wysłuchania referatów autorstwa autorytetów w dziedzinie badań i certyfikacji w Polsce.
  Najnowsza wersja aplikacji NND 9000 firmy T Komp jest wyposażona w dodatkowe moduły. Jednym z nich jest moduł wspomagający System Zarządzania Reklamacjami, Niezgodnościami i Zagrożeniami. SZRNiZ umożliwia: planowanie i przypisywania realizacji reklamacji jako zadań poszczególnych użytkowników systemu, dokładne opisanie podjętych akcji wraz z oceną ich poprawności i skuteczności, łatwe, wielokryteriowe przeszukiwanie zarejestrowanych dokumentów oraz tworzenie różnorodnych raportów. System firmy T Komp dostarcza niezbędnych informacji na temat najczęstszych przyczyn reklamacji i niezgodności, a także tego, jakie postępowanie przy rozwiązywaniu danych problemów okazało się skuteczne. Dysponując taką wiedzą firma jest w stanie stale doskonalić jakość swoich wyrobów i usług. NND 9000 (Nadzór Nad Dokumentacją) tworzy rozległą, łatwą do przeszukiwania bazę wiedzy na temat różnych aspektów działalności przedsiębiorstwa- potężne narzędzie wspomagające Zarządzanie Wiedzą oraz Zintegrowany System Zarządzania Jakością w firmie. Dysponowanie tak użyteczną aplikacją może stanowić istotę przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstwa.[Certyfikaty..]

  Grudzień 2002
  Zakończyliśmy pomyślnie wdrożenie systemu informatycznego wspomagającego Zarządzanie Jakością w wielooddziałowej firmie Messer z Chorzowa. Firma ta wykorzystuje najnowszy produkt firmy T Komp, program NND 9000 z dodatkowymi modułami: Auditów, Narzędzi, Dostawców, Reklamacji, Niezgodności i Zagrożeń.

  Wrzesień 2002

  Do grona użytkowników naszych Komputerowych Systemów Wspomagania Jakości dołączył Instytut Leków w Warszawie.

  Sierpień 2002

  Pomyślne ukończenie wdrożenia narzędzi Komputerowego Wspomagania Jakości w Zakładzie Przetwórstwa Mięsa PEKLIMAR.

  Do grona użytkowników naszych Komputerowych Systemów Wspomagania Jakości dołączyły Elektrownie Wodne w Jastrowiu.

  Lipiec 2002

  Pomyślne ukończenie wdrożenia narzędzi Komputerowego Wspomagania Jakości w Frantschach Świecie SA.

  Do grona użytkowników naszych Komputerowych Systemów Wspomagania Jakości dołączyło Międzynarodowym Biurze Tłumaczeń EUROSCRIPT w Warszawie.

  Czerwiec 2002

  Udział T Komp w Konferencji Otwarcia Inicjatywy .NET firmy Microsoft dla Niezależnych Producentów Oprogramowania.

  Artykuł prasowy pt: "Komputerowe programy wspomagające zarządzanie jakością" - Gazeta Wyborcza.

  [Zobacz artykuł]

   

   

  Czynny udział w Konferencji "Procesowe Zarządzania Jakością - rozwiązania praktyczne" w Krynicy.

  [Zobacz więcej]

  Maj 2002

  Pomyślne ukończenie wdrożenia narzędzi Komputerowego Wspomagania Jakości w MPK Kraków.

  Do grona użytkowników naszych Komputerowych Systemów Wspomagania Jakości dołączył Wigmors z Wrocławia.

  T Komp bierze udział w konferencji "Industry Solutions Days" organizowanej przez Microsoft.

  Kwiecień 2002 Udział w Walnym Zgromadzeniu Klubu Polskie Forum ISO 9000

  T Komp na szkoleniu ekspertów i sędziów VIII edycji Polskiej Nagrody Jakości.

  Pomyślne ukończenie wdrożenia narzędzi Komputerowego Wspomagania Jakości w Wytwórni Wód Mineralnych Jurajska Spółdzielnia Pracy w Myszkowie

  Do grona użytkowników naszych Komputerowych Systemów Wspomagania Jakości dołączył Modex Oil - Kwidzyn.

  Pomyślne ukończenie wdrożenia narzędzi Komputerowego Wspomagania Jakości w Netbox - Gostyń.

  Udział w konferencji "Doskonalenie Procesu Auditowania".
  Zamek SIMP w Rydzynie.

  Marzec 2002

  Udział w konferencji nt. "Systemy Zarządzania Środowiskowego wg wymagań normy ISO 14001 w zgodzie z prawem ochrony środowiska". SIMPTEST - Poznań.

  Luty 2002

  Czynny udział i prezentacja rozwiązań naszej firmy na seminarium organizowanym przez POLFA TARCHOMIN S.A. na temat: "Problem Jakości leków w świetle akcesu Polski do Unii Europejskiej" w Dębem koło Serocka.

  Prezentacja serwisu internetowego na Walnym Zgromadzeniu Klubu Polskich Laboratoriów Badawczych POLLAB - inauguracja portalu. [ www.pollab.pl ]

  Inauguracja nowego multimedialnego wydania Materiałów i Dokumentów Polskiej Nagrody Jakości.

  W ramach szkoleń prowadzonych przez sekretariat Polskiej Nagrody Jakości przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, z naszym udziałem prowadzone są również szkolenia firm i instytucji z zakresu obsługi aplikacji i jej wykorzystania podczas procesu samooceny w ramach ubiegania się o laur w konkursie Polska Nagroda Jakości.

  Do grona użytkowników naszych Komputerowych Systemów Wspomagania Jakości dołączyły Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 4 w Warszawie. Pomyślne ukończenie wdrożenia systemu zarządzania zapleczem pomiarowym.

  Na zaproszenie Microsoft Polska - udział w polskiej premierze platformy Microsoft.NET

  Styczeń 2002

  W opracowaniu kolejna wersja Multimedialnych Materiałów i Dokumentów VIII Edycji Konkursu Polska Nagroda Jakości

  Klub Polskich Laboratoriów Badawczych POLLAB powierza w nasze ręce swój serwis internetowy. Trwają prace nad zbudowaniem nowoczesnego portalu.

  Grudzień 2001

  Do grona użytkowników naszych Komputerowych Systemów Wspomagania Jakości dołączył Polifarb Cieszyn-Wrocław S.A.
  W obu oddziałach firmy we Wrocławiu i w Cieszynie zafunkcjonował dedykowany wymaganiom firmy system zarządzania zapleczem pomiarowym.

  Pomyślne ukończenie wdrożenia sprzężonych systemów zarządzania zapleczem pomiarowym wraz z Wypożyczalnią narzędzi i gospodarką narzędziową w ELDA Szczecinek Elektrotechnika S.A.

  `

  Upgread Systemu Zarządzania Reklamacjami w Frantschach Świecie SA. Funkcjonujący od dwóch lat system w wersji PLUS zastąpiono nowoczesnym , parametryzowanym pod kątem życzeń klienta rozwiązaniem w oparciu i Internet - Intranet i bazę danych SQL Server 2000.

  Czynny udział w konferencji dla programistów Microsoft Developer Days'2001 w Warszawie.

  Listopad 2001

  Konferencja naukowa "INFO - Zarządzanie wiedzą i informacją w procesie doskonalenia jakości" w Kazimierzu Dolnym

  Październik 2001 Na uroczystym podsumowaniu Inicjatywy Microsoft dla Producentów Oprogramowania T Komp otrzymuje Dyplom Microsoft za stworzenie aplikacji NND 9000 oraz specjalne wyróżnienie PC Kurier i APN Promise
  Wrzesień 2001

  Pomyślne ukończenie wdrożenia narzędzi Komputerowego Wspomagania Jakości w Elektrowni "Bełchatów" S.A., w tym NND 9000, wieńczy list referencyjny.

  [List referencyjny...]

  Upgread Systemu Zarządzania Reklamacjami w firmie Raben Logistics i Raben Szybka Paczka. Na bazie funkcjonującego już od kilku lat programu powstaje nowoczesne, dedykowane firmie logistyczno -spedycyjnej rozwiązanie, pisane pod kątem indywidualnych potrzeb klienta. Trójwarstwowa architektura aplikacji w oparciu o technologię Windows DNA umożliwia bezpieczną wymianę danych poprzez internet. Program rusza poprzez sieć łączy internetowych i łączy ze sobą 18 oddziałów firmy w Polsce.

  Lipiec 2001

  Firma Galbex z łodzi kolejnym użytkownikiem NND 9000.

  Czerwiec 2001

  Laureat Polskiej Nagrody Jakości w gronie użytkowników Komputerowego Wspomagania Jakości T Komp. Ukończenie wdrożenia 4 modułów systemu w Polmo Łomianki S.A.

  Maj 2001 T Komp wygrywa przetarg na wdrożenie Komputerowego Systemu Wspomagania Jakości w Elektrowni "Bełchatów".

  5-7 maj 2001. T Komp po raz trzeci na szkoleniu ekspertów i sędziów VII edycji Polskiej Nagrody Jakości.

  T Komp sponsorem konferencji organizowanej przez
  Polsko-Amerykański Instytut Teorii Zarządania i Biznesu S.A.:
  I FORUM JAKOŚCI pt.: "Jakość racjonalnością XXI wieku"
  Styczeń 2001 Krajowa Izba Gospodarcza rekomenduje T Komp jako solidnego wykonawcę serwisów internetowych.

  [List referencyjny...]

  Nowe referencje internetowych opracowań TKomp:

 • Klub Polskie Forum ISO 9000
 • Hamburska Loża BCC
 • Agentur "LEX"
 • PC Kurier o Komputerowym Wspomaganiu Jakości

  [Artykuł..]

  Grudzień 2000

  T Komp w Business Centre Club

  Zarząd Business Centre Club, na posiedzeniu w dniu 20 grudnia 2000 roku, po zapoznaniu się z deklaracją przystąpienia do Business Centre Club Firmy TKomp, informacjami o niej oraz rekomendacjami podjął decyzję o przyjęciu Dyrekcji Firmy oraz Firmy TKomp w poczet członków Business Centre Club.
  Listopad 2000 Targi i konferencje dla menedżerów
  Ogólnopolskie seminarium Warsztat menedżera XXI wieku
  T Komp wśród organizatorów konferencji
  "Wpływ jakości życia na zarządzanie organizacjami"
  [więcej...]

  II Targi Jakości w Warszawie pod hasłem "Współpracuj z najlepszymi". T Komp w gronie wystawców. Na stoisku obok swoich rozwiązań promuje również Polską Nagrodę Jakości. [więcej...]

  W dniach 14-15 listopada odbyły się II Targi Jakości QUALITY EXPO '2000. Targom towarzyszyła II Ogólnopolska Konferncja "Doskonalenie Jakości- Jakość w XXI wieku".

  Październik 2000

  16 października. Zapraszamy do spotkania przy wspólnym stoisku z Polskim Centrum Badań i Certyfikacji (PCBC), Klubem Polskie Forum ISO 9000 oraz POLLAB na Konferencji "Metrologia w Systemach Jakości-3" w Kielcach.

  Seminarium dla firm branży turystycznej pt.: "Branżowe Portale Internetowe". [więcej...]

  Wypowiedź dyrektora TKomp na łamach "Pulsu Biznesu": "Serwisy jakościowe nie są popularne." "Profesjonalnych stron jest wciąż za mało." [więcej...]

  Wrzesień 2000 26 września. TKomp zostaje przyjęty w poczet członków Klubu Polskie Forum ISO 9000 [zdjęcie...]
  "Za rzetelność i profesjonalizm" -kolejny list referencyjny od pani Beaty Żurowskiej-Drosik -pełnomocnika Prezesa Zarządu Wielkopolskiej Fabryki Mebli MEBLE S.A. w Obornikach [więcej...]
  Do grona użytkowników naszych Komputerowych Systemów Wspomagania Jakości dołączyła Fabryka Narzędzi Skrawających FENES S.A. w Siedlcach
  Zawarliśmy porozumienie o współpracy z Ośrodkiem Kwalifikacji Jakości Wyrobów SIMPTEST w Poznaniu. Współpraca z profesjonalnym biurem konsultingowo -szkoleniowym pozwoli nam na zwiększenie jakości oferowanych przez nas produktów oraz kompleksową obsługę naszych klientów.
  Prezentacja Internetowej Wizytówki Klubu Polskie Forum ISO 9000 w Ministerstwie Gospodarki w Warszawie.
  Wypowiedź dyrektora TKomp na łamach Pulsu Biznesu "Czy Polskie firmy informatyczne zarobią na jakości ?"

  Uniwersytet Jagielloński Kraków 18-19 wrzesień . Konferencja "Zmieniające się przedsiębiorstwo w zmieniającej się politycznie Europie" Zapraszamy do spotkania z nami i zapoznania się z prezentowanymi rozwiazaniami. [Zdjęcie...]

  T Komp przyjmuje zaproszenie do udziału w " Spotkaniu Kapitanów On- Line" na statku Cap San Diego w Hamburgu. Prezentacja firmy i jej dorobku wśród wszystkich członków Hamburg Newmedia Network.

  Sierpień 2000 Specjalny program partnerski dla firm doradczych i niezależnych konsultantów z zakresu jakości. Zapraszamy.
  Ukończenie prac i pierwsze referencje T Komp na rynku niemieckim.
  Lipiec 2000

  "Tech - Ed 2000" Udział w największej technicznej konferencji Microsoft w Amsterdamie. Trzydniowy cykl szkoleń, seminariów i warsztatów podnosi dodatkowo naszą wiedzę i umiejętności. Daje możliwość wymiany doświadczeń z ludźmi z całego świata oraz nawiązania szeregu nowych kontaktów.

  Czerwiec 2000 Po długich negocjacjach pada wybór miejsca na nowy oddział firmy.
  T Komp otwiera przedstawicielstwo w Hamburgu.
  T Komp pierwszą firmą w stowarzyszeniu Multimedia Polen.
  Drobne przydatne programy T Komp dołączone przez Microsoft jako Extension do polskiej wersji Microsoft Office 2000.
  Na zaproszenie Microsoft, T Komp prezentuje swój dorobek na warsztatach "Round Table Microsoft Partner Eastern Europe" w malowniczym kurorcie nad Adriatykiem Portoroz w Słowenii. Uczestnikami są wybrane firmy z krajów Europy wschodniej.
  Maj 2000 Do grona użytkowników naszych Komputerowych Systemów Wspomagania Jakości dołączył Dromex S.A.
  Panel "Obsługa Klienta w świetle norm ISO 9000" na konferencji "OBSŁUGA KLIENTA 2000" organizowanej przez Instytut Zarządzania pod naszą pieczą. Zapraszamy Hotel Forum Warszawa 25-26 maj. [więcej...]
  Dyrektorzy T Komp wśród ekspertów Polskiej Nagrody Jakości. Szkolenie w Augustowie. [więcej...]
  Kwiecień 2000 Do grona użytkowników naszych Komputerowych Systemów Wspomagania Jakości dołączył Dromex S.A.
  Konferencja "Przedsiębiorstwo na progu nowego stulecia - ISO, TQM, reengineering..." Poznań- Kiekrz 5-7 kwietnia 2000. Zapraszamy do wymiany doświadczeń i spotkania z nami.

  10 Kwietnia 2000 premiera polskiej wersji Windows 2000 w Teatrze Narodowym w Warszawie. T Komp znalazł się pośród 6-ciu firm z Polski zaproszonych do udziału i zaprezentowania swoich rozwiazań.

  Jako jedna z 12 firm w Polsce podpisujemy umowę "Partner Integration Product" z Microsoft w Redmont. Odtąd nasi klienci mają możliwość zakupu programu Microsoft SQL Serwer po najniższej możliwej cenie na jednym nośniku łącznie z naszym oprogramowaniem.

  Konferencja "Przedsiębiorstwo na progu nowego stulecia - ISO, TQM, reengineering..." Poznań- Kiekrz 5-7 kwietnia 2000. Zapraszamy do wymiany doświadczeń i spotkania z nami.

  Marzec 2000 Zakończenie programu Inicjatywa Microsoft dla Producentów Oprogramowania. Na uroczystym podsumowaniu dyrektor T Komp otrzymuje Dyplom z rąk Dyrektora Generalnego Microsoft Polska. [zdjęcie...]

  "Puls Biznesu" o naszych rozwiązaniach Komputerowego Wspomagania Jakości. "Obróbka danych sprawia kłopot" -14.03.2000 [więcej...]

  "Puls Biznesu" o naszym przedsięwzięciu Internetowego Centrum Jakości."Sieć pomaga utrzymać jakość" - 30.03.2000 [więcej...]

  Biuletyn Klubu Polskie Forum ISO 9000 o naszych rozwiązaniach nadzoru nad dokumentacją. "Nadzorowanie dokumentacji a systemy komputerowe" - nr 1(35)2000
  [więcej...]
  Luty 2000

  Multimedialne Materiały i Dokumenty Polskiej Nagrody Jakości prezentowane są w kolebce światowej jakości - Japonii. Rozwiązanie prezentuje Dyrektor Sekretariatu Polskiej Nagrody Jakości.

  Do grona użytkowników naszych Komputerowych Systemów Wspomagania Jakości dołączyła Wytwórnia Pomp Hydraulicznych -Valfond we Wrocławiu.

  Styczeń 2000

  O naszej firmie i naszych rozwiazaniach przeczytać można w Multimedialnym Katalogu Polskich Producentów Oprogramowania wydanym przez firmę Microsoft. Zapraszamy.

  Kolejna edycja Materiałów i Dokumentów Polskiej Nagrody Jakości w wersji multimedialnej. 26 stycznia przedstawiciele przedsiębiorstw biorących udział w VI edycji Konkursu PNJ na szkoleniu wstępnym otrzymali płytę CD. Specjalnie skonstruowane elektroniczne formularze zastąpiły papierowe arkusze samooceny.

  Multimedialne Materiały i Dokumenty Polskiej Nagrody Jakości prezentowane są w EFQM w Brukseli za pośrednictwem przedstawicieli Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji.

  Do grona użytkowników naszych Komputerowych Systemów Wspomagania Jakości dołączyli Browar Bydgoski "Kujawiak", "Kuntersztyn" Grudziądz i Słodownia Fordon.

  Zaproszenie na uroczyste wręczenie nagród w Konkursie o Medal Króla Kazimierza Wielkiego na zamku Królewskim w Warszawie. Sekretariat prestiżowej nagrody dla najlepszych przedsiębiorstw z branży budowlanej również deklaruje chęć współpracy z naszą firmą.

  Grudzień 1999

  T Komp wraz z Klubem Polskie Forum ISO promuje informacje o jakości w internecie. Rodzi się pomysł stworzenia Internetowego Centrum Informacji o Jakości w Polsce. Żywo reagujemy na rosnącą potrzebę wymiany informcji. Na stronach TKomp ,Polskiej Nagrody Jakości i Klubu Polskie forum ISO rusza lista dyskusyjna "QUALITY NEWS" służąca wymianie doświadczeń poprzez internet. Rozpoczynają się prace nad koncepcją i projektem portalu tematycznego.

  Na pisemną prośbę Dziekana Wydziału Mechanicznego Akademii Technicznej w Bydgoszczy T Komp sponsoruje przyszłoroczne stypendia najzdolniejszych młodych pracowników nauki.

  Microsoft decyduje się zaprezentować dorobek T Komp w Multimedialnym Katalogu Polskich Producentów Oprogramowania.

  Listopad 1999

  I Targi Jakości w Warszawie pod hasłem "Współpracuj z najlepszymi".
  T Komp w gronie wystawców. Na stoisku obok swoich rozwiązań promuje również Polską Nagrodę Jakości
  .


  Wywiad i artykuł na temat rozwiązań T Komp w najpoczytniejszym w Polsce dzienniku biznesowym "Puls Biznesu"

  T Komp zyskuje możliwość promocji w Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie. Tablica informacyjno-promocyjna staje w siedzibie Izby przy ulicy Trębackiej 4 obok tablic reklamowych laureatów Polskiej Nagrody Jakości.

  Kolejne zaproszenie na uroczyste wręczenie Nagród Polskiej Nagrody Jakości na Zamku Królewskim w Warszawie z udziałem przedstawicieli Rządu Rzeczpospolitej Polskiej i władz miasta Warszawy

  W porozumieniu z władzami Klubu Polskie Forum ISO, organizacji zrzeszającej przeszło 800 firm zainteresowanych problematyką jakości, powstaje internetowa prezentacja Klubu. Kub powierza T Komp stałą opiekę nad swoim serwisem www.

  Październik 1999

  Organizowane z firmą partnerską seminarium "Komputerowe systemy wspomagania i doskonalenia systemu zapewnienia jakości według norm ISO 9000" spotyka się z dużym zainteresowaniem firm z Wielkopolski.

  Nawiązanie współpracy i członkostwo firmy w Stowarzyszeniu na Rzecz Badań i Atestacji "Test Q".

  Organizowanie i udział w konferencji "KOMPUTEROWE SYSTEMY WSPOMAGANIA I DOSKONALENIA SYSTEMU ZAPEWNIENIA JAKOŚCI WEDŁUG NORM ISO 9000." Konferencja przy współudziale partnerów handlowych dla firm z województwa wielkopolskiego.

  Lipiec 1999

  T Komp przystępuje do programu "msdnisv Microsoft" dla niezależnych producentów oprogramowania. Program ma na celu integrację istniejącego oprogramowania do wymogów i standardów Windows, Office i BackOffice serii 2000. Umowa z Microsoft w Redmond w USA.

  Polska Nagroda Jakości w internecie. Sekretariat Konkursu powierzaT Komp nie tylko kreację wizerunku i stałą opiekę nad utrzymaniemi aktualizacją serwisu.

  Maj - czerwiec 1999

  Udział w seminarium sędziów i ekspertów V Edycji polskiej Nagrody Jakości w Wiśle. Patronat informatyczny nad seminarium.

  Maj 1999
  Czynny udział na kolejnej konferencji Klubu Polskie Forum ISO 9000 pod tytułem "Narzędzia doskonalenia jakości" w Cetniewie.

  Rozpoczyna się współpraca T Komp ze STATSOFT i PRIM - innymi producentami oprogramowania dla jakości. Odtąd nasze oferty zaczynają się uzupełniać.

  Dyrektorzy T Komp po raz pierwszy zaproszeni na szkolenie do grona ekspertów Polskiej Nagrody Jakości.

  Stoisko multimedialne oraz odczyt i prezentacja na I Konferencji Klubu Polskie Forum ISO 9000 z cyklu "Narzędzia doskonalenia jakości" w Ośrodku doskonalenia olimpijczyków w Cetniewie.

  Kwiecień 1999 Czynny udział w I Międzynarodowej Konferencji "Kontrola Exportu" w Warszawie.
  Kwiecień 1999

  Jako firma poważnie myśląca nad eksportem usług T Komp przyjmuje zaproszenie na I Międzynarodową Konferencję "Kontrola Exportu" organizowaną przez Krajową Izbę Gospodarczą w Warszawie.

  Lokalna prasa "Gazeta Pomorska" drukuje artykuł na temat rozwiązań T Komp.

  Marzec 1999

  T Komp przystępuje do "Inicjatywy Microsoft dla Producentów Oprogramowania". Po spełnieniu surowych kryteriów zostaje przyjęty do programu partnerskiego.

  Rozpoczynają się prace nad przeniesieniem jednego z produktów firmy - Systemu Zarządzania Reklamacjami na trójwarstwową technologię Windows DNA.

  Luty 1999

  Materiały i Dokumenty Polskiej Nagrody Jakości w wersji multimedialnej otrzymuje ponad 100 firm zgłaszających się do Konkursu oraz liczne grono sędziów i ekspertów.

  Listopad 1998

  T Komp otrzymuje zaproszenie na uroczyste wręczenie Nagród Polskiej Nagrody Jakości na Zamku Królewskim w Warszawie z udziałem premiera prof. Jerzego Buzka oraz innych przedstawicieli Rządu Rzeczpospolitej Polskiej.

  Rozpoczyna się etap współpracy przy tworzeniu pierwszej multimedialnej wersji "Materiałów i Dokumentów polskiej Nagrody Jakości".

   

  Prelekcja z prezentacją na Konferencji "Jakość Przepustką do Unii Europejskiej" - RS NOT Warszawa

  Listopad 1998

  Rozwiązania Komputerowego Wspomagania Jakości prezentowane są na prestiżowej konferencji "Jakość Przepustką do Unii Europejskiej" pod patronatem RS NOT (Naukowej Organizacji Technicznej) w Warszawie

  Wrzesień 1998

  Pierwszy czynny udział na ogólnopolskiej konferencji Klubu Polskie Forum ISO 9000. Stoisko firmy i odczyt referatu spotykają się z zainteresowaniem nie tylko uczestników. Działalność firmy zostaje zauważona i doceniona przez władze największej w Polsce jakościowej organizacji.

  Stoisko komputerowe, odczyt referatu na I Konferencji Klubu Polskie Forum ISO 9000 z cyklu "Zintegrowane Systemy Zarządzania" w Polanicy Zdrój.

  Styczeń - Czerwiec 1998
  Olsztyn, Gdynia, Bydgoszcz - prezentacja rozwiązań komputerowych na seminarium Microsoft "Nowoczesne technologie w zarządzaniu dynamiczną firmą".

  Rozpoczyna się fala seminariów, odczytów na konferencjach, prezentacji rozwiązań dla klientów i wdrożeń.


  Komputerowe Wspomaganie Jakości prezentowane jest na Międzynarodowych Targach Komputerowych INFOSYSTEM' 98
  w Poznaniu.

  Dodatkowo podczas trwania targów obok Great Plains Software prezentujemy integrację naszych rozwiązań z Systemem Zarządzania DyNAMICS.


  W fachowej prasie dziedziny jakości, w kwartalniku Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji "ABC Jakości" ukazuje się artykuł opisujący promowane komputerowe rozwiązania.


  Pierwsze nawiązanie kontaktów z jednostkami konsultingowymi i certyfikującymi.

  Bydgoski Dom Technika NOT, przy współudziale Klubu Polskie Forum ISO 9000. Konferencja z udziałem kadry naukowej Akademii Technicznej w Bydgoszczy oraz kilkudziesięciu firm z regionu.

  Grudzień 1997

  1000 firm na drodze do certyfikatu jakości z całej Polski otrzymuje informację o sprawdzonych już rozwiązaniach firmy T Komp. Dystrybucja informacji spotyka się z żywym zainteresowaniem i odzewem polskich przedsiębiorstw.

  Kwiecień - Październik 1997

  Nowatorskie rozwiązania Komputerowego Wspomagania Jakości prezentowane są na konferencjach i seminariach:
  Międzynarodowe Sympozjum w Zielonej Górze
  "ISO 9000 w komputerowych Systemach Kontroli i Zarządzania" konferencja organizowana przez bydgoską firmę SAMBA
  Gniew. Na zaproszenie firmy Samba Sp. z o.o. firma przedstawia swoje rozwiązania specjalistom branży IT. Rozwiązania zyskują aprobatę. SAMBA zostaje czasowo wyłącznym dystrybutorem Komputerowego Wspomagania Jakości T Komp.

  Bydgoszcz (Hotel Orbis pod Orłem) - Konferencja ISO 9000 w Komputerowych Systemach Kontroli i Zarządzania. Konferencja o charakterze regionalnym.

  Październik 1996

  Na podstawie szeregu konsultacji przy udziale kadry naukowej Akademii Technicznej w Bydgoszczy oraz pracowników działu jakości firmy Centrostal S.A. w Bydgoszczy powstają na zlecenie programy Komputerowego Wspomagania Jakości. Programy zdają egzamin na żywym organizmie przedsiębiorstwa. W styczniu 1997 r. Centrostal otrzymuje certyfikat ISO 9002, T Komp zaś dobre referencje zadowolonego klienta.

  Sierpień 1996

  Pierwsza zlecona praca dla Lucent Technologies. Powstaje dedykowany anglojęzyczny program do zarządzania zasobami ludzkimi "Services Deployment Human Resources Databases".

   

   

  Klienci:

  Nagrody:

  nagrody