logo_tkomp
Новости
Integracja lokalnego środowiska IT
There are no translations available.

Pierwsze z cyklu spotkań w ramach inicjatywy Bit Camp miało obiecującą frekwencję.


Auditorium Novum UTP odwiedziło w miniony piątek kilkadziesiąt osób – przedstawicieli kilku uczelni, firm informatycznych oraz studentów i innych pasjonatów branży. Inauguracyjne spotkanie zapoczątkowało serię, której pierwsza edycja potrwa do czerwca. Wstęp na każdy Bit Camp, organizowany przez Bydgoski Klaster Informatyczny, jest wolny. 4 kwietnia T Komp reprezentowany był przez Adama Kruszewskiego, który mówił o mnogości języków programowania.


Kolejny Bit Camp na UTP już 9 maja (piątek) od godz. 10:00.


TUTAJ ZNAJDZIESZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SPOTKAŃ BYDGOSZCZ BIT CAMP 2014

 

tkomp, iso, jakość, nnd, obieg dokumentów, audit, niezgodność, działanie, korygujące, korekcyjne, proces

 
Bit Camp 2014
There are no translations available.

Już 4 kwietnia zapraszamy do sali 1B w Auditorium Novum przy ul. Kaliskiego 7.

Cyklicznymi spotkaniami w swobodnej konwencji chcielibyśmy zainteresować programistów, administratorów i specjalistów IT. Wspólnie z partnerami z Bydgoskiego Klastra Informatycznego przygotowaliśmy je z myślą o pracownikach branży, studentach oraz pasjonatach.

Program spotkań:

4.04.2014, od godz. 10:00:
- Wieża Babel języków programowania – Jak zostać poliglotą i dlaczego warto? Moderuje Adam Kruszewski (T Komp): 45 min.
- Programowanie bez błędów – testy automatyczne i jednostkowe z wykorzystaniem narzędzi. Moderuje Artur Szatkowski (Bazy i Systemy Bankowe): 30 min.
- Wprowadzenie do XML. Moderuje Przemysław Świątek (SDL): 60 min.

9.05.2014, od godz. 10:00:
- Wzorce projektowe. Moderuje Paweł Kozik (Alcatel Lucent): 120 min.
- Elastyczna chmura. Moderuje Patryk Wolsza (Atos): 45 min.

6.06.2014, od godz. 10:00:
- Kosztowne w implementacji technologie VDI, np. Citrix oraz mniej obciążające firmowy budżet, np. oparte o terminale „Sunde zero client”. Moderuje przedstawiciel S.O.S. P.M. Wesołowscy: 60 min.
- Efektywny development w Java EE. Moderuje Wojciech Oczkowski (Bazy i Systemy Bankowe): 30 min.
- O bezpieczeństwie sieci , o hakerach, o popularnych atakach, o tym jak się przed nimi bronić. Moderuje CCIE #21714 Security (Eximo Project): 60 min.
 
Datability, cloud computing i tańczące humanoidy
There are no translations available.

Bogatsi o kolejne doświadczenia i wiedzę dotyczącą najnowszych trendów w branży IT, wróciliśmy z tegorocznej edycji targów Cebit.

W Hanowerze pojawiliśmy się w towarzystwie partnerów z Bydgoskiego Klastra Informatycznego. Jedno z najważniejszych wydarzeń w branży informatycznej jest doskonałą okazją do bezpośrednich kontaktów z przedstawicielami międzynarodowych korporacji IT. Na targach prezentują się również mniejsze firmy, których głównym atutem jest znaczący potencjał intelektualny – innowacyjne rozwiązania, mające szansę podbić rynek w niedalekiej przyszłości.

Specjaliści potwierdzili, że rozwiązania T Komp w obszarze DMS (Document Management Systems) rozwijają się zgodnie z ogólnoświatowymi trendami. Nasze produkty są nowatorskie, dorównując poziomem do oferowanych przez większe podmioty. Przedstawiciele między innymi takich właśnie firm podkreślają również inne atuty zespołu T Komp: 18-letnie doświadczenie oraz możliwości w obszarze zarządzania obiegiem dokumentów i kreowania obiegu zdywersyfikowanych formularzy przy wykorzystaniu np. systemów OCR.

Cebit 2014 poświęcony był przede wszystkim datability - możliwościom zrównoważonego i odpowiedzialnego korzystania z dużej ilości danych. Wśród najbardziej rozpoznawalnych gości znalazł się współzałożyciel Apple – Steve Wozniak. Oprócz wątku przewodniego, nie zabrakło dyskusji na temat mediów społecznościowych, cloud computingu, bezpieczeństwa danych oraz urządzeń mobilnych. Szczególnie efektownie wypadł pokaz robotów – humanoidów, które do złudzenia potrafią imitować ludzkie ruchy. Fotorelację z targów znajdziesz tutaj.
 
T Komp na CeBit 2014
There are no translations available.

Na hanowerskich targach informatycznych pojawimy się w towarzystwie partnerów z Bydgoskiego Klastra Informatycznego.

Jedno z najważniejszych, corocznych wydarzeń w branży IT, będzie miało miejsce w dniach 10-14 marca. Tym razem międzynarodowa impreza zostanie poświęcona datability, a więc możliwościom zrównoważonego i odpowiedzialnego korzystania z dużej ilości danych. Przedstawicieli naszej firmy będzie można znaleźć w bezpośrednim sąsiedztwie stoiska polskiego (hala nr 5).

Wśród najbardziej rozpoznawalnych gości CeBitu 2014 jest współzałożyciel Apple – Steve Wozniak. Oprócz wątku przewodniego, nie zabraknie dyskusji na temat mediów społecznościowych, cloud computing, bezpieczeństwa danych oraz urządzeń mobilnych.

Jeśli chcesz spotkać się z nami w Hanowerze, napisz pod adres Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript lub zadzwoń na numer 52 360 44 44.
 
Długoterminowa umowa z Politechniką Łódzką
There are no translations available.

Z satysfakcją informujemy o nawiązaniu współpracy z czołową uczelnią techniczną w kraju. Nasze portfolio Klientów zostanie wzbogacone dzięki projektowi, sygnowanemu przez obie strony 19 lutego.

Umowa obejmuje zakup i wdrożenie kilku segmentów oprogramowania. W ramach planowanego projektu T Komp wdroży system wspomagający takie obszary, jak:

- obieg dokumentów

- wspomaganie systemu zarządzania jakością

- wspomaganie wybranych procesów uczelni - np. jakości kształcenia, dyplomowania studentów, zarządzania delegacjami.

T Komp zapewni Politechnice Łódzkiej dostawę oraz kastomizację systemu do wspomagania zarządzania jakością jeszcze w tym roku. Projekt przewiduje długoterminową współpracę - między innymi usługę wsparcia serwisowego oprogramowania przez kolejne 3 lata.
 
Programistów .Net zapraszamy do innowacyjnego projektu
There are no translations available.

Interesuje Cię twórcze podejście do prac badawczo-rozwojowych? Chcesz stworzyć narzędzie programistyczne, jakie nie powstało jeszcze nigdzie na świecie? Jeśli tak, dołącz do naszego projektu 'Wehikuł czasu'. Reperujemy sposób programowania!


Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat oraz sposób aplikowania:
- Programista .Net w projekcie Wehikuł czasuT Komp poszerza również kadrę działu wdrożeń oraz handlowego. Poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:


- Specjalista ds. wsparcia projektów


- Tester oprogramowania


- Telemarketer (-ka)

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 16

Клиенты:

Награды:

nagrody