Programista .Net w projekcie 'Wehikuł czasu'

Chcesz stworzyć narzędzie programistyczne, jakie nie powstało jeszcze nigdzie na świecie?
Interesuje Cię twórcze podejście do innowacyjnych prac badawczo-rozwojowych?
Czy interesuje Cię nie tylko jak napisać program, ale jak działa platforma .Net?

JEŚLI TAK, DOŁĄCZ DO NASZEGO PROJEKTU! – REPERUJEMY SPOSÓB PROGRAMOWANIA

  Co mamy Ci do zaproponowania:
 • udział w zespole realizującym projekt unikalny w skali światowej,
 • warunki sprzyjające kreatywnej pracy,
 • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  Czego od Ciebie oczekujemy:
 • praktycznego doświadczenia w środowisku Microsoft. Net (C# lub VB. Net),
 • kreatywnego podejścia do pracy,
 • praktycznej znajomości narzędzia kontroli wersji: Mercurial.
  Mile widziane:
 • znajomość baz typu NoSQL,
 • doświadczenie w pisaniu kompilatorów kodów źródłowych lub projektowaniu języków DSL,
 • doświadczenie w pracy w metodologii SCRUM.

Zgłoszenia (nr ref. w temacie: Wehikuł/2/2014) prosimy wysyłać bezpośrednio do: kamil.kupcewicz(at)tkomp.pl - Kierownik działu tworzenia oprogramowania.

O nas

Od 18 lat tworzymy nieszablonowe rozwiązania programistyczne, zagospodarowując najbardziej obiecujące nisze branżowe. Dzięki takiemu podejściu biznesowemu staliśmy się pionierem na krajowym rynku oprogramowania wspomagającego zarządzanie jakością w przedsiębiorstwach (głównie produkcyjnych). Drugim filarem naszego rozwoju jest digitalizacja obiegu dokumentów – z tej oferty korzysta między innymi sektor usług.

W naszym portfolio są między innymi polskie oddziały międzynarodowych korporacji, reprezentujących kluczowe gałęzie gospodarki. Za jeden z priorytetów obieramy sobie nieustanne wyprzedzanie konkurentów co najmniej o krok. Udaje się nam to między innymi dzięki skutecznemu pozyskiwaniu środków na prace badawczo-rozwojowe. Innowacyjne projekty realizujemy zawsze w ścisłej współpracy z przedstawicielami branż, do których kierujemy swoją ofertę. Przykładem takiego podejścia jest wkład specjalistów wdrażających normy ISO w powstanie modułów jakościowych pakietu NND Integrum.

Nieodzownym elementem wprowadzania na rynek nowych produktów jest również stała współpraca z przedstawicielami wyższych uczelni technicznych. Nie byłoby dynamicznego rozwoju naszej firmy bez pasji oraz zaangażowania kadry, studentów i absolwentów uczestniczących np. w płatnych stażach. Najlepsi z nich zasilili na stałe szeregi działu programistycznego T Komp. W tym roku liczba pracowników przekroczy 50 osób, a w kolejnych latach zamierzamy sukcesywnie powiększać sekcję IT, wdrożeniową oraz handlu i marketingu. Jest to niezbędne, gdy z roku na rok rośnie liczba odbiorców oprogramowania. Firmy korzystające z naszych narzędzi informatycznych liczymy już w setkach.


Bydgoszcz, 15.02.2014

Zapraszamy!